Chalupa U Černého Vodopádu

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v "Chalupě u Černého Vodopádu", která se nachází nedaleko obce Hejnice v malebné vesnici Bílý Potok pod Smrkem. Okolní Jizerské hory nabízí všem návštěvníkům neomezené možnosti turistiky, cykloturistiky, v zimě běžkařské a sjezdařské terény v obou pohořích. Objekt je pěkná dřevěná chalupa, která má obyvatelné přízemí, kde se nachází plně vybavená obývací ložnice ( televizor, sedací souprava, 4 lůžka, křesla... ) s možností topení v krbových kamnech, dále je zde kuchyň, která je taktéž plně vybavená. V kuchyni je stůl se sezením pro 4 osoby. Za kuchyní je sprchový kout, splachovací WC, umyvadlo, zrcadlo, police. Před vchodem do chalupy je pískoviště, houpačka, ohniště a dále je zde možnost ruského kuželníku a lávového grilu.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI