Chata Maxov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme levné ubytování - pronájem chaty v Maxově (Sloup v Čechách) u Radvaneckého rybníka-Lužické hory. Chata se nachází v krásném a klidném místě - polosamota na okraji lesa (v blízkosti jen jedna další chata), blízko velmi pěkného rekreačního rybníku s travnatou i písečnou pláží (pěšky 800m na ryby, 1300m na pláž), koupání, rybaření. Nabízíme v přízemí: předsíň, 1x společenská místnost (+2 lůžka), 1x pokoj s dvoulůžkem, kuchyňka. Patro: 1x pokoj s čtyřlůžkem, 2x pokoj s dvoulůžkem. Příslušenství: WC, umývárna se sprchovým koutem, boiler 120 l. Vybavení: vybavená kuchyňka s teplou/studenou pitnou vodou, elektrovařič, chladnička, jídelní servis, nádobí, rychlovarka, mikrovlnka, DVD+TV, skromný nábytek z dob totality. Vytápění: 6x elektro přímotopy. 12 lůžek, včetně lůžkovin, ložní prádlo s sebou! + možnost přistýlky.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI