Chata Mísečky

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Mísečky (bývalá Selekta) se nachází v malebném krkonošském středisku Horní Mísečky, ve výšce 1000 m n.m. Tato lokalita je propojená se Špindlerovým Mlýnem čtyř sedačkovou lanovou dráhou Medvědín. Celoroční provoz chaty vybízí navštívit známé lyžařské středisko v zimě. Dvoupatrová chata Mísečky (bývalá Selekta) nabízí ubytování pro 23 osob, v přízemí restauraci s krbem a TV, Wi-Fi připojení. Celkem osm nově zrekonstruovaných pokojů se nachází v prvním patře. Jeden pokoj je čtyřlůžkový, pět pokojů je třílůžkových a dva pokoje jsou dvoulůžkové. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. K dispozici je TV a internetové WiFi připojení. Samostatná lyžárna s vysoušeči lyžařských bot. V místní restauraci je možné se výborně stravovat. Z jidelního lístku si jistě každý za přijatelnou cenu vybere jídlo z domácí kuchyně. Restaurace je otevřena v létě od 11:00 do 22:00. Teplá jídla podáváme do 20:00.

 

Základní informace

  •     Celoroční provoz
  •     Parkování přímo u chaty, pro ubytované ZDARMA
  •     V těsné blízkosti sjezdový i běžecký ski areál Horní Míšečky a Medvědín
  •     Možnost stravování v místní restauraci, možnost zakoupení občerstvení

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI