Chata u Šindeláře

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa u Šindelářů se nachází v Jiřetíne pod Bukovou v Jizerských horách asi 1,5 km od Lyžařského střediska Tanvaldský Špičák. Chalupa je celoročně k pronájmu v zimě k lyžování, na jaře k odpočinku, v létě k turistice a koupání a na podzim k houbaření a cykloturistice. Chalupa se skládá ze dvou domků, které je možne rozdělit na dva samostatné objekty, nebo je propojit a vznikne tak objekt max. pro 16 osob. Chalupa A poskytuje ubytování max. 10 osob. Podkroví 8 matracových lůžek. Obývací pokoj rozkládací pohovka 2 lůžka. Chalupa B poskytuje ubytování pro max. 6 osob. Každá chalupa má svůj vlastní vchod. Parkování u chalupy. Na pozemku se nachází ohniště s posezením, houpačka a pískoviště, v letních měsících bazén, plácek na fotbálek, garáž s úschovnou kol či lyží, slunečník, gril. V zimních měsících vlastní malý kopec na bobování, který je i osvětlený! Možno ke každé chatě zapůjčit výčepní zařízení. Po dohodě je možné chalupy propojit vnitřním vchodem a vznikne velká chalupa pro 16 osob se dvěma kuchyněmi a sociál. zařízením!
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI