Chatka k pronájmu Český ráj

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatička je umístěna asi 10km od rychlostní silnice R10 mezi Turnovem a Mladou Boleslaví, nedaleko Mnichova Hradiště v obci Horní Bukovina, místní část Dolní Bukovina na hranici areálu místního přírodního koupaliště a kempu. Chatka je na soukromém pozemku v těsné blízkosti kempu s koupalištěm, není však jeho přímou součástí, což zaručuje soukromí. Je umístěna nad koupalištěm - asi 15 schodů. Chatka je napojena na vodovod - pitná voda (umyvadlo) a elektrickou energii 220V. Vybavení: lednice s mrazákem, mikrovlnka, rychlovarná konvice, rádio, 4xtalíř, 4x kompletní příbory, 4xsklenička, 4xhrnek, věšák, teploměr, hodiny, zrcadlo, ručník, utěrka, lůžkoviny, stůl, 2 židle, 4xnapichovák na buřty, gril a 4 rozkládací židle na venkovní sezení, navíc polstrované špalky k ohništi a lakovaný dřevěný stůl v pergole, na přání můžu zapůjčit v případě např. malých dětí olejový radiator na přitopení (elektrika se platí zvlášť). Venku je prostorný přístřešek (pergola) a sezení, ohniště, nebo možnost grilování. Večerní a noční větrání bez problémů se sítí proti hmyzu. Kapacita po rekonstrukci jsou 4 lůžka - 1x palanda + rozkládací gauč (dvě plnohodnotná lůžka), lze rozkládat jednotlivě (rozložit jen jedno lůžko a jedno nechat na sezení).

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI