Domek U pramene Nisy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Domek U pramene Nisy se nachází na polosamotě v Jizerských horách, nedaleko Jablonce nad Nisou (obec Smržovka). Je vhodný pro trávení dovolené a víkendů s rodinou, s dobrými přáteli, sportovními a pracovními kolektivy. Je také často využíván jako základna pro stanový tábor (na velké zahradě). V přízemí domku je plně vybavená kuchyně (čtyřplotýnkový sporák s troubou, dvoudřez, teplá voda, dostatek nádobí...), krb, sprcha, dvě WC, několik umývadel a velký stůl pro 14 osob. Zároveň je zde jedno vícelůžko a rozkládací gauč (celkem pro maximálné 5 osob). Z této místnosti je i přímý vstup na velikou verandu. Ve sklepě velká spižírna. V poschodí je ložnice vybavená dvěma vícelůžky a rozkládacím gaučem (pro max. 9 osob), WC a umývadlo, malá šatna. Kapacita domku je maxim. 10 - 12 osob v zimě. V létě, kdy je možno využít podkroví to může být až 20 dobrých přátel. Vícelůžka jsou vybavena vždy čistými prostěradly a několika přikrývkami. Předpokládá se spaní ve vlastních spacích pytlích.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI