Domek U pramene Nisy

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Domek U pramene Nisy se nachází na polosamotě v Jizerských horách, nedaleko Jablonce nad Nisou (obec Smržovka). Je vhodný pro trávení dovolené a víkendů s rodinou, s dobrými přáteli, sportovními a pracovními kolektivy. Je také často využíván jako základna pro stanový tábor (na velké zahradě). V přízemí domku je plně vybavená kuchyně (čtyřplotýnkový sporák s troubou, dvoudřez, teplá voda, dostatek nádobí...), krb, sprcha, dvě WC, několik umývadel a velký stůl pro 14 osob. Zároveň je zde jedno vícelůžko a rozkládací gauč (celkem pro maximálné 5 osob). Z této místnosti je i přímý vstup na velikou verandu. Ve sklepě velká spižírna. V poschodí je ložnice vybavená dvěma vícelůžky a rozkládacím gaučem (pro max. 9 osob), WC a umývadlo, malá šatna. Kapacita domku je maxim. 10 - 12 osob v zimě. V létě, kdy je možno využít podkroví to může být až 20 dobrých přátel. Vícelůžka jsou vybavena vždy čistými prostěradly a několika přikrývkami. Předpokládá se spaní ve vlastních spacích pytlích.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI