Pension Dřevěnka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jedná se o klasickou krkonošskou roubenku se zahradou, která se  nachází  nedaleko  Anenského  údolí, cca 600 metrů od centra Harrachova a asi 150 metrů od bobové dráhy. V domě se kromě útulného penzionu také nachází malebná stylová krkonošská restaurace s letní terasou a jezírkem na pstruhy.  Zde je Vám k dispozici výborná regionální kuchyně. Poloha našeho rodinného penzionu umožňuje široké vyžití v tomto lyžařském středisku v zimě, tak i v letních měsících. Poloha Harrachova mezi Krkonošemi a Jizerskými horami nabízí ideální místo pro dovolenou, či víkendový pobyt. Nabízíme Vám ubytování v nekuřáckém rodinném penzionu rodinného typu, v 5 pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, a vysokorychlostním Wi-Fi internetem zdarma. Ubytování poskytujeme se snídaní. V penzionu je společenská místnost s TV, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. V létě je na zahradě penzionu k dispozici ohniště k opékání. Vaše čtyřnohé mazlíčky ubytujeme po dohodě. Všichni návštěvníci mají k dispozici parkoviště, které je monitorováno kamerovým systémem.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI