Pension Dřevěnka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jedná se o klasickou krkonošskou roubenku se zahradou, která se  nachází  nedaleko  Anenského  údolí, cca 600 metrů od centra Harrachova a asi 150 metrů od bobové dráhy. V domě se kromě útulného penzionu také nachází malebná stylová krkonošská restaurace s letní terasou a jezírkem na pstruhy.  Zde je Vám k dispozici výborná regionální kuchyně. Poloha našeho rodinného penzionu umožňuje široké vyžití v tomto lyžařském středisku v zimě, tak i v letních měsících. Poloha Harrachova mezi Krkonošemi a Jizerskými horami nabízí ideální místo pro dovolenou, či víkendový pobyt. Nabízíme Vám ubytování v nekuřáckém rodinném penzionu rodinného typu, v 5 pokojích s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, a vysokorychlostním Wi-Fi internetem zdarma. Ubytování poskytujeme se snídaní. V penzionu je společenská místnost s TV, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. V létě je na zahradě penzionu k dispozici ohniště k opékání. Vaše čtyřnohé mazlíčky ubytujeme po dohodě. Všichni návštěvníci mají k dispozici parkoviště, které je monitorováno kamerovým systémem.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI