Pension Medovil

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension nabízí ubytování ve dvou apartmánech a dvou třílůžkových pokojích. Apartmány poskytují ideální prostor pro Vaší dovolenou. Podkrovní apartmán o rozloze 70 m2 nabízí celkem dvě ložnice s TV a jedním dětským pokojem. Součástí apartmánu je velká koupelna s vanou a oddělenou toaletou. Z jednoho pokoje je vstup na balkón s krásným výhledem na celé město Liberec. Apartmán 1 je vhodný maximálně pro 6 osob.

Druhý apartmán s vlastním samostatným vchodem z parkoviště nabízí dvě ložnice oddělené dekoračním závěsem, plně vybavenou kuchyňskou linkou, satelitním TV, jídelním koutem a oddělenou toaletou a sprchou. Příjemné posezení poskytuje zahradní altán, který je hned vedle apartmánu. K relaxaci slouží prostorná zahrada s možností grilování na velkém zahradním grilu. Po celou dobu pobytu je vám zdarma k dispozici přístup na internet a káva a čaj.

Rodinný pension Medovil je určený pro rodiny s dětmi, páry, ale i jednotlivce a díky své poloze je vhodný pro hosty přijíždějící autem, autobusem či vlakem.

Liberec je svou polohou a zajímavým okolím velkou atrakcí. Během vaší návštěvy zjistíte, že je možno zde nalézt zábavu, sport, historické památky i odpočinek.

Za zmínku stojí uvést alespoň některé vyhledávané objekty. Horský hotel Ještěd, zoologická zahrada, botanická zahrada, Aquapark Babylon, Wellness Babylon, Iqpark Babylon, 4D Kino Babylon, Tip Sport Aréna, Severočeské muzeum, městský plavecký bazén, galerie, přehrada, lyžařský areál Vesec nebo sjezdovky na Ještědu, vyhlídková kabinková lanovka nebo čtyřsedačková lanovka na hřeben Ještědských hor. Dále výlety do okolí na zámek Frýdlant, Sychrov, Lemberk, hrady Frydštejn, Grabštejn, Humprecht, Kost, Trosky, Český ráj atd.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI