Penzion Cilich

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Provozujeme celoroční ubytování v rodinném penzionu na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Penzion se nachází 8 km od Harrachova v centru obce Kořenov-Příchovice. Nabízíme 3 dvoulůžkové pokoje, každý se dvěma přistýlkami. Celková kapacita je 12 lůžek, pokoje mají své sociální zařízení. Možnost vaření v kompletně vybavené kuchyni, která je spojená s jídelnou pro 12 osob. Dále mají hosté zdarma připojení k internetu, venkovní bazén 9m x 3m s osvětlením, pod domem je posezení se slunečníky, gril, pískoviště, houpačka, prolézačka, při nepříznivém počasí je zde uvnitř herna pro děti, úschovna kol a lyží, parkování přímo před domem. Za poplatek je možné využít saunu, která je ve stejném poschodí, jako pokoje pro hosty. V dosahu 100-200m je autobusová zastávka, několik restaurací, obchůdek s potravinami, Infocentrum, půjčovna kol a lyží, bowling. U nás lze zakoupit turistické mapy a drobné suvenýry.

 

Penzion Cilich*** a volný čas

Volný čas lze u nás trávit aktivně i rekreačně. V létě procházky, doporučujeme navštívit rozhlednu Štěpánku- dominantu tohoto kraje. Příjemné jsou celodenní túry po hřebenech Jizerských hor a Krkonoš.

Nejbližší lyžařský vlek jménem Bavorák je cca 500m od penzionu, další vlek U Čápa je vzdálen 2 km, známý Skiareál Rejdice je vzdálen 3 km. V okruhu 10 km je několik dalších lyžařských areálů, včetně lyžařských škol. Nedaleko od penzionu začíná běžecká Jizerská magistrála. Dále je zde možnost cyklistických výletů - je tu několik desítek kilometrů cyklotras.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete spokojeni a budete se k nám rádi vracet.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI