Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Cilich

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Provozujeme celoroční ubytování v rodinném penzionu na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Penzion se nachází 8 km od Harrachova v centru obce Kořenov-Příchovice. Nabízíme 3 dvoulůžkové pokoje, každý se dvěma přistýlkami. Celková kapacita je 12 lůžek, pokoje mají své sociální zařízení. Možnost vaření v kompletně vybavené kuchyni, která je spojená s jídelnou pro 12 osob. Dále mají hosté zdarma připojení k internetu, venkovní bazén 9m x 3m s osvětlením, pod domem je posezení se slunečníky, gril, pískoviště, houpačka, prolézačka, při nepříznivém počasí je zde uvnitř herna pro děti, úschovna kol a lyží, parkování přímo před domem. Za poplatek je možné využít saunu, která je ve stejném poschodí, jako pokoje pro hosty. V dosahu 100-200m je autobusová zastávka, několik restaurací, obchůdek s potravinami, Infocentrum, půjčovna kol a lyží, bowling. U nás lze zakoupit turistické mapy a drobné suvenýry.

 

Penzion Cilich*** a volný čas

Volný čas lze u nás trávit aktivně i rekreačně. V létě procházky, doporučujeme navštívit rozhlednu Štěpánku- dominantu tohoto kraje. Příjemné jsou celodenní túry po hřebenech Jizerských hor a Krkonoš.

Nejbližší lyžařský vlek jménem Bavorák je cca 500m od penzionu, další vlek U Čápa je vzdálen 2 km, známý Skiareál Rejdice je vzdálen 3 km. V okruhu 10 km je několik dalších lyžařských areálů, včetně lyžařských škol. Nedaleko od penzionu začíná běžecká Jizerská magistrála. Dále je zde možnost cyklistických výletů - je tu několik desítek kilometrů cyklotras.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že budete spokojeni a budete se k nám rádi vracet.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI