Penzion Na Kopečku - Česká Lípa

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion na kopečku. Nově zrekonstruovaný PENZION NA KOPEČKU Vám poskytne ubytování prvotřídní kvality v klidném prostředí města Česká Lípa. Objekt je nově zrekonstruován. Najdete zde čtyři příjemné pokoje a jeden rodinný apartmán. Pokoje jsou dvoulůžkové, Apartmán čtyřlůžkový. Každý pokoj má sociální zařízení (WC, sprchový kout), TV a Wi-Fi (bezdrátový internet). V přízemí budovy se nachází Restaurace pro cca 30 hostů. Možnost firemních večírků, narozeninových, a jiných oslav. Možnost uzavřené společnosti. Parkování je u penzionu zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu v našem Penzionu na kopečku v České Lípě.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI