Penzion Podlesí

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Podlesí nabízí 1 dvoulůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj, každý s vlastním sociálním zařízením, možnost přistýlek, televize, satelit, připojení k internetu na každém pokoji, kompletně vybavena kuchyň s jídelnou pro vlastní přípravu jídel, zahrada, venkovní gril, parkovaní, kryté parkovaní, nekuřácké interiéry.

 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

Jablonec nad Nisou je svou polohou na úpatí Jizerských hor předurčen jako východisko k sportovním a turistickým aktivitám.

Lyžování v okolí

Kolečko s upravenými lyžarskými běžeckými tratěmi je cca 500 m vzdálené, nejbližší městská sjezdovka na Dobré Vodě pak asi 3 km, blízko je i do lyžarských středisek Bedřichov, Severák a Špičák vhodných k rodinnému sjezdovému lyžovaní. Běžeckými stopami jsou protkány vrcholové partie Jizerských hor.

Turistika, koupání

Zajímavostí je hustá síť rozhleden snadno dostupných i z Jablonce nad Nisou. Přehrada vzdálená 1 minutu chůze od penzionu slouží ke koupaní a rybaření.

Cyklistika a sport

K projížďkám na horských kolech jsou k dispozici značené a udržované cyklotrasy v okolí přehrady, v lesních i vrcholových partiích. Aktivnímu odpočinku slouží tenisová a squashová hala, aqua centrum a sportovní hala.

Volný čas v Liberci

Nedaleký Liberec nabízí zábavní centrum Babylon, botanickou a zoologickou zahradu, běžecký lyžařský areál ve Vesci a centrum sjezdového lyžování na Ještědu s kabinovou lanovkou od konečné zastávky tramvaje.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI