Penzion Ruzyně

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 Penzion Ruzyně se nachází v klidném a příjemném prostředí v Jizerských horách. Jizerské hory tak lákají přírodními krásami, množstvím příležitosti k odpočinku i aktivní dovolené. Je výborným výchozím bodem pro turistiku tak i sport. Penzion Ruzyně je vhodný pro pobyty jednotlivců tak i k pořádání hromadných školních akcí (lyžařské výcvikové kurzy, školy, školky v přírodě, adaptační pobyty pro mládež).

Penzion je umístěn na okraji malé vesničky v Českém Šumburku nedaleko města Tanvald. Penzion je vybavený pro celoroční rekreaci. V zimním období ideální lyžařské podmínky pro lyžaře – vzdálenost vleku 50 m. v délce 520 m. převýšení 136m.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI