Penzion Ruzyně

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 Penzion Ruzyně se nachází v klidném a příjemném prostředí v Jizerských horách. Jizerské hory tak lákají přírodními krásami, množstvím příležitosti k odpočinku i aktivní dovolené. Je výborným výchozím bodem pro turistiku tak i sport. Penzion Ruzyně je vhodný pro pobyty jednotlivců tak i k pořádání hromadných školních akcí (lyžařské výcvikové kurzy, školy, školky v přírodě, adaptační pobyty pro mládež).

Penzion je umístěn na okraji malé vesničky v Českém Šumburku nedaleko města Tanvald. Penzion je vybavený pro celoroční rekreaci. V zimním období ideální lyžařské podmínky pro lyžaře – vzdálenost vleku 50 m. v délce 520 m. převýšení 136m.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI