Penzion U kostela - Albrechtice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme zdarma k dispozici káva, čaj po celý den. Každé ráno si můžete podle vlastní chuti dopřát bohatou snídani formou švédských stolů, večer servírujeme večeři o čtyřech chodech, kterou můžete spláchnout výbornou točenou plzeňskou dvanáctkou. A večer třeba posedíte u internetu, nebo s kamarády v nekuřácké vinárně určené pouze pro naše hosty, či v nové sauně. Ve společenské místnosti si navíc můžete zahrát ping pong, fotbálek nebo šipky. Nabízíme ubytování v útulně zařízených dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a televizi se satelitními programy. O kapacitních možnostech se dopředu informujte, do řady pokojů je možné přidat přistýlku. V penzionu je pro Vás dále připravena sauna, internet, jídelna, stylová nekuřácká vinárna a herna (ping pong, fotbálek, šipky, televize).  Prostory je možné variabilně upravit například na přednáškový salonek s videoprojekcí atp.

 

Co u nás můžete podniknout:

ZIMA

Zimní dovolená v Albrechticích to je především lyžování, v bezprostřední blízkosti našeho penzionu naleznete 7 sjezdovek nejrůznějších obtížností, na své si přijdou děti i nároční lyžaři.  Albrechtice jsou navíc ideálním výchozím bodem pro běžkařské túry, vleky vedou od penzionu až na začátek denně upravované nástupní trasy Jizerské magistrály.

LÉTO

Jizerské hory jsou ideálním místem pro pěší a hlavně cyklistické výlety, jizerské hřebeny a lesy jsou protkány sítí cyklostezek. Milovníci sběru hub si jistě přijdou také na své, pro bandasku borůvek stačí obejít dům.

 Náš penzion je také příhodnou a oblíbenou základnou pro golfovou dovolenou, v okruhu do 30 kilometrů leží pět golfových hřišť (Harrachov, Semily, Liberec, Ještěd, Resort Ypsilon).

Náročný den je možné zakončit v jabloneckém bazénu s tobogány(10 minut) nebo ještě lépe v libereckém aquaparku Babylon, do kterého dojedete do půl hodiny.

Náš penzion je vhodným místem pro vícedenní školení, semináře, team-buildingové programy.
 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI