Penzion u Kostela - Blíževedly

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Cena je u nás 250 ,-Kč  za osobu nad jednu noc.Pouze jednodení pobyt 300,- Kč za osobu. Při delších pobytech výrazná sleva. např. pobyty delší 6 dnů 200 ,-Kč celý měsíc 100 Kč za den. Domácí strava v Restauraci dle poptávky k dispozici.Apartmán se samostatnou ložnicí a kuchyňkou 300,-Kč. Snídaně 50,-Kč, pejsek 50,-Kč.

Po dvou letech přibyla venkovní terasa s kapacitou 32 míst s výhledem na zříceninu hradu Ronov a klasický okrasno-chovatelský dvůr, Čistota a útulnost pokojů jsou  prioritou . Ubytování ,, V Domácnosti'' v pokojích s vlastními sprchami a wc je úplně nově vybudované a v provozu od roku 2009.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI