Penzion u Kostela - Blíževedly

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Cena je u nás 250 ,-Kč  za osobu nad jednu noc.Pouze jednodení pobyt 300,- Kč za osobu. Při delších pobytech výrazná sleva. např. pobyty delší 6 dnů 200 ,-Kč celý měsíc 100 Kč za den. Domácí strava v Restauraci dle poptávky k dispozici.Apartmán se samostatnou ložnicí a kuchyňkou 300,-Kč. Snídaně 50,-Kč, pejsek 50,-Kč.

Po dvou letech přibyla venkovní terasa s kapacitou 32 míst s výhledem na zříceninu hradu Ronov a klasický okrasno-chovatelský dvůr, Čistota a útulnost pokojů jsou  prioritou . Ubytování ,, V Domácnosti'' v pokojích s vlastními sprchami a wc je úplně nově vybudované a v provozu od roku 2009.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI