Penzion U Kudrnáče

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion byl otevřen v roce 2011. Nachází se ve stejném objektu jako restaurace, je vybaven samostatným vchodem a venkovním posezením, které nesouvisí s restaurací. Penzion "u Kudrnáče" vznikl jako další rozšíření naší nekuřácké restaurace, která se nachází 10min chůze od městského bazénu. Před vchodem do penzionu je k využití venkovní nekryté posezení s možností grilování. Šatna se nachází hned na začátku vstupní chodby, po levé straně Vás poté uvítá toaleta se sprchovým koutem a umyvadlem a naproti v místnosti je umístěna vana s umyvadlem. Vlevo je také ložnice se dvěma postelemi a skříní. V hlavní místnosti je spojená kuchyňská linka s obývacím pokojem, jídelním stolem, satelitní televizí, sedací soupravou a televizním stolkem. Kuchyňka je vybavená lednicí, troubou, dřezem, elektrickým sporákem se čtyřmi plotýnkami, překapávačem na kávu, varnou konvicí a základním nádobím. Po schodech nahoru se dostanete do romantické ložnice s manželskou postelí a střešním oknem. Koncept našeho penzionu je vybudován jako jeden velký apartmán. Obě ložnice jsou od sebe oddělené.
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI