Penzion Vital

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nedávno otevřený rodinný penzion se nachází ve velmi klidné západní části CHKO Jizerských hor do krásné přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti golfového resortu Ypsilon. Zdejší příroda nabízí vedle golfu i ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku a rekreační běh. Penzion disponuje dvoulůžkovými pokoji a mezonetovými apartmány. Většina pokojů a apartmánů je vybavena minikuchyňkou slednicí. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Celý penzion je vybaven nábytkem z masivního dřeva, který koresponduje sdřevěnými částmi stropů a schodišti, což současně navozuje pocit tepla a pohody. Kromě útulných pokojů a apartmánů mezonetového typu vybavených minikuchyňkou a vlastní koupelnou mají hosté penzionu k dispozici společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, dětským koutkem, zimní zahradou s vířivkou. Celý penzion je vybaven stylovým nábytkem z masivního dřeva, jehož vůně spolu s plápolajícím ohněm v krbových kamnech navozuje jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí je oplocené parkování na vlastním pozemku penzionu. V objektu celého penzionu se nekouří, k dispozici je bezdrátové připojení k internetu.

 

Rodinná dovolená

Náš penzion představuje ideální zázemí pro rodiny s dětmi. Ve společenské místnosti najdete dětský koutek, rádi vám zapůjčíme dětské postýlky a další potřeby. Velkou výhodou penzionu je rozsáhlá oplocená zahrada s multifunkčním travnatým a dětským hřištěm včetně místa pro grilování.

Ani v našem okolí se ale se svými ratolestmi nudit nebudete. Připravili jsme pro vás 7 tipů pro denní program, který zahrnuje jak známé lokality a přírodní i kulturní zajímavosti (např. Ještěd, Liberecká zoo, Jizerské hory, zámek Sychrov), tak i ty méně známější, ale přesto zajímavé (Výletní areál Pěnčín, Kryštofovo Údolí).

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI