Penzion Vital

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nedávno otevřený rodinný penzion se nachází ve velmi klidné západní části CHKO Jizerských hor do krásné přírodní scenérie v bezprostřední blízkosti golfového resortu Ypsilon. Zdejší příroda nabízí vedle golfu i ideální podmínky pro turistiku, cyklistiku a rekreační běh. Penzion disponuje dvoulůžkovými pokoji a mezonetovými apartmány. Většina pokojů a apartmánů je vybavena minikuchyňkou slednicí. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Celý penzion je vybaven nábytkem z masivního dřeva, který koresponduje sdřevěnými částmi stropů a schodišti, což současně navozuje pocit tepla a pohody. Kromě útulných pokojů a apartmánů mezonetového typu vybavených minikuchyňkou a vlastní koupelnou mají hosté penzionu k dispozici společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, dětským koutkem, zimní zahradou s vířivkou. Celý penzion je vybaven stylovým nábytkem z masivního dřeva, jehož vůně spolu s plápolajícím ohněm v krbových kamnech navozuje jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí je oplocené parkování na vlastním pozemku penzionu. V objektu celého penzionu se nekouří, k dispozici je bezdrátové připojení k internetu.

 

Rodinná dovolená

Náš penzion představuje ideální zázemí pro rodiny s dětmi. Ve společenské místnosti najdete dětský koutek, rádi vám zapůjčíme dětské postýlky a další potřeby. Velkou výhodou penzionu je rozsáhlá oplocená zahrada s multifunkčním travnatým a dětským hřištěm včetně místa pro grilování.

Ani v našem okolí se ale se svými ratolestmi nudit nebudete. Připravili jsme pro vás 7 tipů pro denní program, který zahrnuje jak známé lokality a přírodní i kulturní zajímavosti (např. Ještěd, Liberecká zoo, Jizerské hory, zámek Sychrov), tak i ty méně známější, ale přesto zajímavé (Výletní areál Pěnčín, Kryštofovo Údolí).

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI