Ubytování Ing. Ivana Habrová

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kvalitní, prověřené apartmány v Harrachově v Krkonoších. K ubytování v horském rekreačním středisku Harrachov, Vám chceme nabídnout kvalitní ubytování v samostatně stojících objektech, kde máme pro Vás připraveno ubytování apartmánového typu. Apartmány v Harrachově jsou umístěny v jednotlivých částech města, každý si může vybrat, kde by chtěl strávit příjemnou dovolenou. Ubytování v zaručeném soukromí, vlastní parkoviště.

Apartmán Harrachov 547

Ubytování apartmánového typu - vhodné též pro větší skupiny, vlastní parkoviště. Nachází se v blízkosti lesa s možností posezení na zahradě. Wifi internet.

Apartment Harrachov 637, 638

Ubytování apartmánového typu - vhodné též pro větší skupiny, vlastní parkoviště. Objekty se nachází vedle sebe, s možností posezení na terase a nebo na zahradě s ohništěm.

Chalupa Harrachov 90

Samostatné pokoje s vlastním soc. zařízením - vhodné též pro větší skupiny, vlastní parkoviště. Typická krkonošská chalupa v klidné lokalitě Harrachova vedle lesa a jiné..

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI