Ubytování Ing. Ivana Habrová

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kvalitní, prověřené apartmány v Harrachově v Krkonoších. K ubytování v horském rekreačním středisku Harrachov, Vám chceme nabídnout kvalitní ubytování v samostatně stojících objektech, kde máme pro Vás připraveno ubytování apartmánového typu. Apartmány v Harrachově jsou umístěny v jednotlivých částech města, každý si může vybrat, kde by chtěl strávit příjemnou dovolenou. Ubytování v zaručeném soukromí, vlastní parkoviště.

Apartmán Harrachov 547

Ubytování apartmánového typu - vhodné též pro větší skupiny, vlastní parkoviště. Nachází se v blízkosti lesa s možností posezení na zahradě. Wifi internet.

Apartment Harrachov 637, 638

Ubytování apartmánového typu - vhodné též pro větší skupiny, vlastní parkoviště. Objekty se nachází vedle sebe, s možností posezení na terase a nebo na zahradě s ohništěm.

Chalupa Harrachov 90

Samostatné pokoje s vlastním soc. zařízením - vhodné též pro větší skupiny, vlastní parkoviště. Typická krkonošská chalupa v klidné lokalitě Harrachova vedle lesa a jiné..

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI