Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Ubytování Pod Zámkem Hrubá Skála

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování s celoročním provozem na dobu dle dohody s možností týdenních a mimo prázdnin i víkendových pobytů v přízemí RD v bytě 2+kk pro 2 - 6 osob. Ubytování je s vlastním vchodem s verandou a předsíní, kde je možné uložit jízdní kola apod. Parkování přímo u domu. Zahradní posezení s možností grilování. U domu je tenisové hřiště. Kuchyň je velká, plně vybavená elektrickým sporákem, ledničkou, mikrovlnkou, varnou konvicí. Dvě válendy. Obývací pokoj je prostorný, s velkým dvoulůžkem, rozkládací sedací soupravou, televizorem. Samostatná koupelna s vanou, WC. Dům je v centru Českého Ráje v blízkosti zámku Hrubá Skála, lázní Sedmihorek, hradu Trosky a Valdštejna. Město Turnov je vzdáleno 5 km. Železniční stanice Hrubá Skála a autobusová zastávka Radvanovice, obojí 500 m od ubytování. V sezoně možnost využití cyklobusu, který vás zaveze na atraktivní místa. V blízkosti ubytování jsou dvě prodejny smíšeného zboží a dvě restaurace.

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI