VILA KARLOV

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vila postavená před více jak osmdesáti lety se nachází v samotném srdci Jizerských hor. Stojí stranou od silnice, na hranici lesa, kde je bezpečno pro Vaše děti. Na velké zahradě je pro ně připraveno dětské hřiště s houpačkami, lanovkou, trampolínou a pískovištěm. K dispozici je Vám také hřiště na míčové hry. V létě můžete posedět u ohniště s možností grilování. V případě špatného počasí, nebo pro velmi oblíbené zimní grilování, se dá využít velké indiánské týpí.

    7 pokojů - tří až čtyřlůžkových s možností přistýlky
    24 - 27 lůžek
    povlečení a závěrečný úklid jsou zahrnuty do ceny ubytování
    při pronájmu celého objektu ceny již od 200 Kč/noc

Možnost vlastního vaření  v  plně vybavené kuchyni - myčka nádobí, 2 sklokeramické desky, elektrická trouba, 2 chladničky, mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarné
 

 

Více než 600 penzionů v rámci Libereckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI