Chalupa Štramberk

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa je celoročně k dispozici, je plně vybavena (gril, zahradní posezení a lehátka, ohniště, tv, wi-fi internet, garáž-vzdálena cca 300 metrů). V létě je chalupa ideální k turistickým výletům, výletům na kolech a procházkám. Kolem Štramberka je spousta atraktivních míst (Hukvaldy, Příbor, Nový a Starý Jičín, Ostrava). V zimě chalupa slouží jako místo k regeneraci unavených snowboardistů, lyžařů a běžkařů, kteří navštěvují nedaleké Pustevny, nebo kopřivnický Červený kámen. V chalupě se nachází velká hala s krbem a dvěma lůžky. Světnice s televizí a dalšími dvěma lůžky. Kuchyně je vybavena lednicí, el. sporákem, myčkou nádobí, rychlovarnou konvicí, topinkovačem a mikrovlnou troubou. V kuch. lince najdete nádobí a jiné potřeby na vaření a také něco málo základníc hpotravin. Ložnice v podkroví pojme 2 nocležníky, je zde také psací stůl. Maximální počet ubytovaných je 4. Malá psí plemena po dohodě. Sprchový kout a samostatné wc nemohou chybět. K chalupě patří kaskádovitá zahrada, jenž navazuje na botanickou zahradu (www) s několika možnostmi posezení.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI