Chata Alexandra

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Alexandra se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Jeseníků v obci Malá Morávka, která je známým rekreačním centrem s letním i zimním vyžitím. Najdete nás v blízkosti nejvyšší hory na Moravě Praděd (1492 m.n.m) a lázní v Karlově Studánce, která se pyšní nejčistějším ovzduším ve střední Evropě.

Milovníci lyžování a snowboardingu uvítají pohodlnost 4 sedačkové lanovky, jejíž nástupní stanice je 100 m od chaty Alexandra s délkou sjezdovky 1350 m. Běžkaři taktéž nemusí daleko, nástup na upravovanou běžkařskou stopu je velice blízko. Zastávka autobusu je ihned naproti objektu. Zastavují u ní v zimě skibusy a v létě cyklobusy, které Vás dovezou až na Ovčárnu, odkud se dá dostat na Praděd, ať už za lyžováním, turistikou, cykloturistikou nebo jedinečným výhleden na celé Jeseníky.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI