Penzion Na zámku - Bartošovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytovací kapacita zámku je celkem 41 míst. V I. patrě je k dispozici 6 pokojů (4x2lůžkový pokoj, 2x3lůžkový pokoj) s celkovou kapacitou 14 míst. Pokoje jsou vybaveny sprchou na pokoji, wc je společné na patře. Ubytování je zařazeno do kategorie penzion*. Ve II. patře je k dispozici 9 pokojů (2x2lůžkový pokoj, 4x3lůžkový pokoj, 1x4lůžkový pokoj, 1x5lůžkový pokoj, 1xapartmá) s celkovou kapacitou 27 míst, se zařazením ubytování do kategorie penzion* superior. Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI