Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

penzion Stará Pošta

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme nově otevřený penzion situovaný v centru Místecké části města, v městské památkové zóně Místek. Penzion se nachází v druhém patře budovy označené jako Stará pošta, která před léty tento účel i plnila. Nyní je objekt zrenovován a upraven pro ubytování. Máme pro Vás připraveno 19 lůžek které jsou na dvou velkých apartmánech, z toho jeden má svou vlastní kuchyň a dvě ložnice, poté jsou připraveny čtyři dvoulůžkové a dva jednolůžkové pokoje. Jeden pokoj je i v třílůžkové variantě.

Náš penzion Vám může nabídnout na každém pokoji sociání místnost, LCD televizor a bezdrátové připojení Wi-fi.

Ve volných chvílích můžete využít příjemné posezení v přilehlé kavárně Dvorek, nebo navštívít Náš Music bar Stará pošta v přízemní části budovy. V baru Vám nabídneme spoustu značkových alko nápojů a míchaných drinků. Lze u nás také sledovat sportovní přenosy na 4 plazmových obrazovkách. Poblíž penzionu je náměstí na kterém najdete spoustu obchodů, kaváren a také Beskydské informační centrum kde Vám poradí tipy na výlet po okolí Beskyd. Přejeme příjemný pobyt.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI