penzion Stará Pošta

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme nově otevřený penzion situovaný v centru Místecké části města, v městské památkové zóně Místek. Penzion se nachází v druhém patře budovy označené jako Stará pošta, která před léty tento účel i plnila. Nyní je objekt zrenovován a upraven pro ubytování. Máme pro Vás připraveno 19 lůžek které jsou na dvou velkých apartmánech, z toho jeden má svou vlastní kuchyň a dvě ložnice, poté jsou připraveny čtyři dvoulůžkové a dva jednolůžkové pokoje. Jeden pokoj je i v třílůžkové variantě.

Náš penzion Vám může nabídnout na každém pokoji sociání místnost, LCD televizor a bezdrátové připojení Wi-fi.

Ve volných chvílích můžete využít příjemné posezení v přilehlé kavárně Dvorek, nebo navštívít Náš Music bar Stará pošta v přízemní části budovy. V baru Vám nabídneme spoustu značkových alko nápojů a míchaných drinků. Lze u nás také sledovat sportovní přenosy na 4 plazmových obrazovkách. Poblíž penzionu je náměstí na kterém najdete spoustu obchodů, kaváren a také Beskydské informační centrum kde Vám poradí tipy na výlet po okolí Beskyd. Přejeme příjemný pobyt.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI