Penzion U Veterána

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion se nachází na jedinečném místě na samotném úpatí Moravskoslezských Beskyd. Je ideálním "základním táborem" pro vaše výlety do hor, cyklistické výlety nebo klidný relax. Parkování ve dvoře penzionu a úschovna kol a lyží je tedy samozřejmostí a plně k dispozici. V celém areálu penzionu a restaurace se samozřejmě můžete připojit k internetu přes Wi-Fi. Čekají na vás 2 dvoulůžkové, 1 čtyřlůžkový, 1 třílůžkový pokoj s možností přistýlek a 1 třílůžkové apartmá s vybavenou kuchyňkou. Celková kapacita tedy až 19 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a lednicí. Ubytování je v jiné části budovy než je restaurace se samostaným vchodem a poskytuje tak dostatečný pocit soukromí. Nabízíme ubytování nepřetržitě po celý rok se snídaní i bez snídaně. Pro pořádání pracovních jednání, školení, seminářů, prezentací, jazykových kurzů a soukromých oslav apod. Je Vám k dispozici salonek s kapacitou 25 míst.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI