Penzion Zámek Poruba

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných prostorech Zámku Poruba. Pokoje v prvním patře reprezentačního traktu mají k dispozici společenskou místnost se stylovou pracovnou, připojení k internetu a kuchyňku. Ti z Vás, kteří touží po romantice, naleznou po vystoupání točitým zámeckým schodištěm do nejvyššího patra dvoulůžkové pokoje s výhledem podkrovními okénky na nádvoří nebo do zámeckého parku. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým boxem a WC a LED televizí s digitálním signálem. Stylové apartmá s manželskou postelí nabízí koupelnu s hydromasážním boxem. Zámek Poruba poskytuje svým hostům jedno apartmá, čtyři dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový pokoj. Parkování pro hotelové hosty zdarma.

 

Zámecký sál

Prostory sálu a jeho technické vybavení umožňují variabilní řešení a tím realizaci mnoha akcí. V divadelním uspořádání má zámecký sál kapacitu 250 osob. Ve společenské úpravě disponuje 180-ti místy. Součástí sálu je taneční parket a jeviště se zázemím. Zámecký sál se vyznačuje svou dobrou akustikou, kvalitním osvětlením a překvapivými světelnými efekty. K dispozici je také projektor s velkým plátnem, klavír (křídlo) Steinweg, akustická i nahrávací aparatura. Sál je možno rozdělit závěsem na dvě místnosti. V předsálí se nachází bar s posezením.

Zámecký sklep

Zámecký sklep nacházející se 6m pod povrchem je rozdělen na dvě sousedící místnosti. Pro návštěvníky nabízí v počtu 60 (popř. 120) osob své stylové prostředí. Součástí zámeckého sklepa je taneční parket a bar. Po bočním schodišti vystoupáte na nádvoří Zámku Poruba. Stará pověst hovoří o zazděné chodbě sklepa, kde se nachází hrobka hraběnky Ludmily.

I.salonek

Tento stylový salonek má kapacitu 18 osob. Je místem vyhledávaným těmi, kteří vyžadují luxusní stylové prostředí.

II.salonek

Zrcadlový salonek je určen pro akce do 34 osob a jeho výjimečnost tvoří čtrnáct bílých zrcadel. Měnitelnost stolové úpravy je možná podle přání hostů.

Obřadní síň

Z prostředí tohoto salonku na vás dýchne romantika dávných časů a je proto určen k mimořádným událostem, kterými jsou svatební obřady. Kapacita 50 osob.

Klub

Prostor vhodný pro klubová setkání, diskotéky studentů a menší firemní akce. Disponuje vlastním barem, tanečním parketem a 30 místy k sezení.

Nádvoří s amfiteátrem

Vhodný ke konání festivalů, tanečních zábav, módních přehlídek, akcí pro školy a různých dalších kulturních událostí. Kapacita neomezená.
 


Soukromé akce

Uspořádejte v důstojných prostorách Zámku Poruba klidnou soukromou akci v blízkém rodinném kruhu či velkolepou rodinnou párty, oslavu nebo večírek, na který bude každý z Vašich přátel dlouho vzpomínat.
 
Firemní akce

Pokud se chystáte uspořádat firemní či společenskou akci, kterou se chcete prezentovat, představit nové produkty nebo poděkovat Vašim klientům či zaměstnancům, nabízíme Vám netradiční prostory Zámku Poruba.

Zámek Poruba disponuje rozličnými prostory, ze kterých si můžete vybrat právě ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat pro Váš ples, večírek, školení, přehlídku, raut, výstavu aj.

Rádi pro Vás zajistíme kromě občerstvení také doprovodný program. Soukromí a nenarušený průběh celé akce bude samozřejmostí.
 

Svatební hostiny:

Vážení snoubenci,

pokud hledáte romantické místo pro krásný, výjimečný a pravděpodobně jediný svatební den ve Vašem životě, pak věřte, že na renesančním Zámku Poruba prožijete začátek společného života tak, že Vám zůstane nádhernou vzpomínkou na celý život.

Jsme Vám připraveni poskytnout reprezentační prostory, které svým stylovým interiérem a atmosférou řadí Zámek Poruba mezi ojedinělé objekty.

Cena svatební hostiny závisí na počtu osob a výběru slavnostního menu. Vlastní alkohol, víno ani nealkoholické nápoje nepovolujeme a věříme, že je toto pro mimořádnost prostředí pochopitelné. Proti donášce vlastních dortů, cukroví a koláčků nemáme námitek.

Ke každé svatbě patří svatební noc a tu mohou novomanželé prožít na Zámku Poruba
v jedné ze zámeckých komnat.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI