Rekrační chalupa Malá Morávka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa se nachází 765 metrů nad mořem s překrásným výhledem do údolí obce Malé Morávky, nádherné místo k relaxaci a pohodě. Díky své nízké kapacitě a útulnému prostředí se budete cítit jako doma. Chalupa je pouze 500 m od rekonstruovaného ski areálu Kopřivná (uměle zasněžovaná a upravovaná sjezdovka, nová čtyřsedačková lanovka), večerní lyžování, lyžařská škola přímo u vleku. Dále možnost využití 100 metrů vzdáleného skibusu k dopravě ve směru na Praděd/Ovčárnu a obráceným směrem do Karlova pod Pradědem. V obci byla v r. 1995 vyhlášena památková zóna, kterou tvoří soubor jesenické roubené lidové architektury

Ubytování na chalupě

interierChata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 6-8 osob a je ideální pro dvě až tři rodiny do maximální kapacity 10 osob.

Ložnice a pokoje: V přízemí se nachází jedna ložnice s manželskou postelí, jeden pokojíček pro čtyři osoby a společenská místnost s rozkládacím gaučem pro dvě osoby. V I.NP se nachází jeden pokoj s manželskou postelí a společenská místnost se dvěma lůžky.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI