U Fandy - Lhotka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Wellness & restaurant U Fandy nabízí luxusní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a v 5 zařízených apartmánech pro 4 až 6 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a WiFi připojení. Náše luxusní středisko nabízí sál pro 100 osob,který je ideálním místem k pořádaní svatebních hostin, školení, seminářu, narozeninových oslav a mnoho dalších příležitostí. K dispozici je nekuřácká restaurace s kapacitou 60 míst, česká kuchyně italská pizza. Jako hosté wellness & restaurantu U fandy máte jedinečnou možnost využívat nadstandardní služby relaxačního centra, je pouze na vás, jestli to bude v sauně, páře, relax bazénu nebo whirlpoolu. Můžete také využít široké nabídky masáží. Pobyt ve wellness zóně si zpříjemněte donáškovým servisem nápojů z recepce. Své zdraví můžete posílit díky klasické finské nebo parní sauně. Pravidelné návštěvy sauny zlepšují obranyschopnost organismu, posilují kardiovaskulární systém a mají pozitivní vliv na pokožku. Odpočiňte si ve whirlpool bazénu s masážními tryskami a perličkou, jehož hydroterapeutické účinky jsou prokázané, ale hlavně velmi příjemné. Pro rezervaci služeb kontaktujte recepci.

 

Ubytování zahrnuje:

 • -snídaně formou výběru ze snídaňového menu
 • -volný vstup do bazénu a whirlpoolu
 • -parkování na hlídaném parkovišti
 • -wifi v celém areálu
   

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI