U Fandy - Lhotka

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Wellness & restaurant U Fandy nabízí luxusní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a v 5 zařízených apartmánech pro 4 až 6 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a WiFi připojení. Náše luxusní středisko nabízí sál pro 100 osob,který je ideálním místem k pořádaní svatebních hostin, školení, seminářu, narozeninových oslav a mnoho dalších příležitostí. K dispozici je nekuřácká restaurace s kapacitou 60 míst, česká kuchyně italská pizza. Jako hosté wellness & restaurantu U fandy máte jedinečnou možnost využívat nadstandardní služby relaxačního centra, je pouze na vás, jestli to bude v sauně, páře, relax bazénu nebo whirlpoolu. Můžete také využít široké nabídky masáží. Pobyt ve wellness zóně si zpříjemněte donáškovým servisem nápojů z recepce. Své zdraví můžete posílit díky klasické finské nebo parní sauně. Pravidelné návštěvy sauny zlepšují obranyschopnost organismu, posilují kardiovaskulární systém a mají pozitivní vliv na pokožku. Odpočiňte si ve whirlpool bazénu s masážními tryskami a perličkou, jehož hydroterapeutické účinky jsou prokázané, ale hlavně velmi příjemné. Pro rezervaci služeb kontaktujte recepci.

 

Ubytování zahrnuje:

 • -snídaně formou výběru ze snídaňového menu
 • -volný vstup do bazénu a whirlpoolu
 • -parkování na hlídaném parkovišti
 • -wifi v celém areálu
   

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI