Apartmány Červenohorské Sedlo

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Apartmány Červenohorské Sedlo - ubytování na horách Jeseníky

Pokud rádi trávíte svůj volný čas v přírodě – turistikou, lyžováním, jízdou na horském kole, nebo třeba jen procházkami a houbařením, nabízíme Vám ubytování v Jeseníkách. Apartmány Červenohorské Sedlo nabízí ubytování přímo u sjezdovek a vleků. Přímo v objektu apartmánového domu je Vám k dispozici půjčovna lyží a lyžařská škola. Apartmány Červenohorské Sedlo poskytují ubytování nejen sportovně založeným hostům ale i návštěvníkům, kteří si po náročných pracovních dnech chtějí prožít dovolenou v poklidném tempu. Věříme, že se v apartmánech Červenohorské Sedlo budete cítit skvěle. K dispozici jsou apartmány dvou až sedmilůžkové a také dva dvojapartmány pro skupinu přátel či spřátelené rodiny, bezbarierové ubytování - apartmán.

 

JESENÍKY - ubytování v apartmánech na Červenohorském sedle - IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI

Dopřejte si možnost, alespoň na chvíli, opustit stereotyp všedního dne a konečně vidět svět i z jiné perspektivy. Nezapomenutelné zážitky jsou sice na Vás, my Vám ale pro ně poskytneme to nejlepší ubytování - zázemí a zábavu, které ubytování v Jeseníkách na Červenohorském Sedle, nabízí.

 

Ubytování v penzionu

Nabízíme ubytování na horách Jeseníky. Komfortně zařízené apartmány jsou v klidném a příjemném horském prostředí přímo u sjezdovek Červenohorské Sedlo. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi, nově také nabízíme bezbarierové ubytování.  Lyžování, turistika, houbaření. Vybavená kuchyňka, TV, DVD. Wifi připojení ve všech apartmánech zdarma.

Apartmány jsou situovány v čtyřpodlažní rezidenci s výtahem. Ubytujte se v rekreačně sportovní oblasti – Červenohorské Sedlo. A sami se přesvědčíte, že právě poloha v klidném a čistém prostředí je předurčuje naše ubytovánáí jako ideální místo na trávení rodinné dovolené v Jeseníkách v jakémkoliv ročním období, jakýmkoliv způsobem.

Lyžařské vleky, cyklotrasy, pěší turistika, běžkařské trasy, lesy oplývající množstvím hub a jiných lesních plodů, ale i restaurace či vinárna Vám zaručí, že dovolenou si v Apartmánech Červenohorské Sedlo může užít opravdu každý.

Naše Apartmány Červenohorské Sedlo Vám zajistí kvalitní, levné a pohodlné ubytování v Jeseníkách -  jsme tu pro Vás!

Vyberte si z naší nabídky apartmánů. K dispozici jsou apartmány dvou až sedmilůžkové a také dva dvojapartmány pro skupinu přátel či spřátelené rodiny, bezbarierové ubytování - apartmán.

NOVINKA : bezbarierový apartmán s kapacitou čtyř lůžek

Přímo v objektu apartmánového domu je Vám k dispozici půjčovna lyží a lyžařská škola.

 

Nabízíme

 • - v okolí apartmánů mohou Vaše děti dovádět a nehrozí jim žádné nebezpečí.
 • - dětská postýlka, dětská jídelní židlička zdarma
 • - domácí mazlíčci k nám mohou, za poplatek 50.- Kč/den
 • - bezbarierové ubytování

Popis Apartmánů

Apartmány pro 4 osoby

Apartmán 129A -  Skladba lůžek: manželské dvojlůžko + samostatné lůžko , z kterého se vysunuje další lůžko, je možná přistýlka (molitanové rozkládací křeslo)

Vybavení: bezbarierová koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyňský a jídelní kout ( kompletně vybavený), TV, DVD přehrávač, WiFi, předsíň vlastní.

Apartmán se nachází v 1.patře. Bebariérový apartmán

 

Apartmán 129B - Skladba lůžek: manželské dvojlůžko + samostatné lůžko , z kterého se vysunuje další lůžko, je možná přistýlka (molitanové rozkládací křeslo)

Vybavení: koupelna se sprchovým koutem a WC kuchyňský a jídelní kout ( kompletně vybavený) TV, DVD přehrávač, WiFi, předsíň vlastní.

Apartmán se nachází v 1.patře

 

Apartmán 148A -  Skladba lůžek: tři samostatná lůžka + vysunovací lůžko, které se vysunuje z jednoho pevného lůžka

Vybavení: koupelna se sprchovým koutem a WC,  kuchyňský a jídelní kout ( kompletně vybavený) TV, DVD přehrávač, WiFi, předsíň vlastní + navíc další 1 předsíň, která je společná i pro apartmán 148 B.

Apartmán se nachází v 1.patře

 

Apartmán 148B - Skladba lůžek: tři samostatná lůžka + vysunovací lůžko, které se vysunuje z jednoho pevného lůžka

Vybavení: koupelna se sprchovým koutem a samostatným WC, kuchyňský a jídelní kout ( kompletně vybavený) TV, DVD přehrávač, WiFi, předsíň vlastní + navíc další 1 předsíň, která je společná i pro apartmán 148 A.

Apartmán se nachází v 1.patře

 

Apartmán 301 - Skladba lůžek: ložnice: manželské dvojlůžko, pokoj s kuchyňským koutem: 2 samostatné postele, je možná přistýlka  (rozkládací křeslo)

Vybavení: vlastní předsíň,  WC, koupelna se sprchovým koutem, fen,  kuchyňský kout (kompletně vybavený - varná jednotka, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma

Apartmán se nachází ve 3.patře

 

Apartmán 308 - Skladba lůžek: patrová postel pro  4 osoby: dolní dvojlůžko o šíři 180 cm pro 2, horní dvojlůžko o šíři 160 cm pro 2, přistýlka  není možná

Vybavení: vlastní předsíň,  WC, koupelna se sprchovým koutem, fen,  kuchyňský kout (kompletně vybavený - varná jednotka, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma

Apartmán se nachází ve  3.patře

 

Apartmán 246 - Skladba lůžek: jednolůžko dolní, pohovka - bez rozložení šíře 85 cm (spaní pro 1 osobu); po rozložení je šíře 140 cm - použitelné pro 2 osoby, patrová konstrukce se 2 lůžky horními (každé s nosností 100 kg)

Vybavení: vlastní předsíň, WC s koupelnou se sprchovým koutem, fen, kuchyňský kout (kompletně vybavený - varná jednotka, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma

Apartmán se nachází ve 2.patře.


Apartmány pro 2 - 3 osoby

Apartmán 203 - Skladba lůžek: patrová postel pro 3 osoby: dolní dvojlůžko o šíři 140 cm pro 2, horní lůžko o šíři 90 cm pro 1, je možná přistýlka  (rozkládací křeslo)

Vybavení: vlastní předsíň,  WC, koupelna se sprchovým koutem, fen,  kuchyňský kout (kompletně vybavený - varná jednotka, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma

Apartmán se nachází ve 2.patře

 

Apartmán 206 - Skladba lůžek: dvě samostatná lůžka + vysunovací lůžko, které se vysunuje z jednoho z pevných lůžek

Vybavení: koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyňský a jídelní kout ( kompletně vybavený), TV, DVD přehrávač, WiFi, předsíň samostatná, vlastní.

Apartmán se nachází v 2.patře

 

Apartmán 320 - Skladba lůžek: dvě samostatná lůžka + vysunovací lůžko, které se vysunuje z jednoho z pevných lůžek

Vybavení: koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC, kuchyňský a jídelní kout ( kompletně vybavený) TV, DVD přehrávač, WiFi, předsíň samostatná, vlastní.

Apartmán se nachází v 3.patře

 

Apartmán 309 - Skladba lůžek: sklopné manželské dvojlůžko (sklopná skříň),  rozkládací sedačka - další manželské dvojlůžko

Vybavení: koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC,  kuchyňský a jídelní kout ( kompletně vybavený) TV, DVD přehrávač, WiFi.

Apartmán se nachází v 3.patře


Šestilůžkové apartmány

Apartmán 403

Skladba lůžek:

 • manželské dvojlůžko  (oddělení nábytkovou stěnou a závěsem)
 • rozkládací pohovka pro 2 osoby
 • rozkládací pohovka pro 2 osoby
 • přistýlka není vhodná

Vybavení: vlastní předsíň,  WC, koupelna se sprchovým koutem, fen,  kuchyňský kout (kompletně vybavený - varná jednotka, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma

Apartmán se nachází ve 4.patře

 

Apartmán 404

Skladba lůžek:

 • manželské dvojlůžko
 • patrová postel - částečně překřížená - pro 2
 • rozkládací pohovka - pro 2                                          
 • (je možná přistýlka)

Vybavení: vlastní předsíň,  koupelna se sprchovým koutem a WC, fen,  kuchyňský kout (kompletně vybavený - varná jednotka, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma

Apartmán se nachází ve 4.patře

 

Apartmán 109 - Skladba lůžek: v přízemí rozkládací pohovka pro 2 osoby, na vestavěném patře, na masívní dřevěné konstrukci je spaní pro 4 osoby takto: manželské dvojlůžko, 2 samostatné postele, přistýlka v případě zájmu je možná

Vybavení: vlastní předsíň, WC, koupelna s vanou, fen, kuchyňský kout (kompletně vybavený - varná jednotka, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma.

Apartmán se nachází v 1.patře.

 

Apartmán 245

Skladba lůžek:

 • ložnice:
 • dole: kulaté manželské dvojlůžko o průměru 2m
 • nahoře: na masivní patrové konstrukci dvojlůžko o rozměru 200x180
 • obývací pokoj:
 • 2 x válenda
 • přistýlka není vhodná

Vybavení: vlastní předsíň, WC spolu s koupelnou se sprchovým koutem, fen, kuchyňský kout (kompletně vybavený - varná jednotka, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma.

Apartmán se nachází ve 2.patře.


Dvojapartmány pro 5 - 9 osob

Apartmán 212

Je dvoujpokojový apartmán vybavený dvěmi kuchyněmi dvěma WC a jednou koupelnou. Je vhodný pro 6-10 obsob. Svoji architekturou je ideální pro dovolenou dvou spřátelených rodin. ( Dva apartmány sdílí jednu koupelnu, ostatní vybavení má každý apartmán své vlastní)

 • Skladba lůžek pokoj 212A: dvě samostatná lůžka + vysunovací lůžko, které se vysunuje z jednoho z pevných lůžek, přistýlka (rozkládací molitanové křeslo)
 • Skladba lůžek pokoj 212B: tři prostorná lůžka vedle sebe + samostatné lůžko, z kterého se vysunuje další lůžko z jednoho z pevných lůžek
 
Vybavení: společná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, 2x samostatné WC s umyvadlem, 2x kuchyňský a jídelní kout ( kompletně vybavený), 2x TV, DVD přehrávač, WiFi, předsíň společná pro oba apartmány.

Dvoj-Apartmán se nachází v 2.patře

 

Apartmán 249

Skladba lůžek:
ložnice pro 5 osob:

 • manželské dvojlůžko
 • patrová postel pro 3 osoby: dolní dvojlůžko o šíři 140 cm pro 2, horní lůžko o šíři 90 cm pro 1

pokoj s kuchyňským koutem:

 • 2 rozkládací pohovky - každá bez rozložení pro 1 osobu; obě lze rozložit (možné další 2 osoby jako přistýlka)

Vybavení:
vlastní předsíň,  WC, koupelna se sprchovým koutem, fen,  kuchyňský kout (kompletně vybavený - varná jednotka, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, DVD přehrávač, WiFi zdarma

Apartmán se nachází ve 2.patře

 

Apartmán 343

Dva propojené apartmány, které mají společnou koupelnu, společné WC a společnou předsíň, ostatní vybavení má již každý zvlášť. Ideální pro dvě spřátelené rodiny.

 • Skladba lůžek pokoj 343A: tři samostatná lůžka + vysunovací lůžko, které se vysunuje z jednoho z pevných lůžek
 • Skladba lůžek pokoj 343B: dvě samostatná lůžka + vysunovací lůžko, které se vysunuje z jednoho z pevných lůžek

Vybavení: společná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, 1x samostatné WC s umyvadlem 2x kuchyňský a jídelní kout ( kompletně vybavený) 2x TV, DVD přehrávač, WiFi, předsíň společná pro oba apartmány.

Apartmán se nachází v 3.patře

 

Tipy na další apartmány v oblasti Jeseníky

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zimní aktivity v okolí Jeseníky

Lyžařský areál Červenohorské sedlo se je jedním z nejznámějších a zároveň nejkvalitnějších lyžařských středisek na Moravě a zároveň je i vyhledávaným výchozím bodem a frekventovanou křižovatkou běžeckých tras, pěších tras a cyklotras. Nachází se v nadmořské výšce 1013 m.n.m. Poloha Červenohorského Sedla – specifické mikroklima a nadmořská výška zaručuje skvělé sněhové podmínky a je předpokladem pro dlouhou a kvalitní zimní lyžařskou sezónu od poloviny prosince do konce března.

 

mapa lyžařský areál červenohorské sedlo Jeseníky

 

Vyznavači lyžování zde naleznou celkem 8 vleků a 6 sjezdových tratí ( od žluté až po černou), které se rozkládají po obou stranách sedla ve výšce 870 až 1200 m.n.m. Tato poloha dává předpoklad pro kvalitní zimní sezónu od poloviny prosince do konce března. Sjezdovky jsou co do obtížnosti opravdu rozmanité. Návštěvník si zde může vybírat mezi terény od těch vysloveně lehkých až po prudký slalomový svah, který je určen těm nejvyspělejším lyžařům. Pro naše nejmenší lyžaře je hned vedle apartmánové budovy dětský vlek či vlečné lano a cvičná louka. Samozřejmostí je i večerní lyžování na osvětleném jižním svahu v době od 18,00 hod do 21,00 hod.Areál Červenohorského sedla poskytuje svým návštěvníkům velmi bohaté zázemí a služby.

 

Co se služeb týče, najdete zde vše , co opravdu potřebujete:

 • půjčovny lyžařského vybavení
 • lyžařské a snowboardové školy
 • ski servis
 • úschovna
 • snow park
 • horská služba apod.

 

I milovníci běžeckého lyžování si zde přijdou na své. Červenohorské Sedlo leží na hlavní hřebenové trase protínající celé Jeseníky a navíc je velmi vyhledávanou křižovatkou mnoha běžeckých tras, z nichž podstatná část je strojově upravována. Asi nejvyhledávanější trasou je bezesporu Jesenická běžecká Magistrála, která Vás zavede na jižní úbočí Velkého Klínovce, dále na Švýcárnu a do oblasti Praděda, v opačném směru na Keprník a Šerák. Jesenická Magistrála nabízí snad vše, co je pro milovníky bílé stopy přitažlivé – holé pláně, hluboké lesy, daleké výhledy, překrásné scenérie, sjezdy i výstupy a občerstvení.

 

Běžecké trasy Červenohorského Sedla:

 • Jesenická Magistrála
 • Ovčárna – Kouty nad Desnou
 • Červenohorské Sedlo – Ramzová
 • Červenohorské Sedlo – Červená hora

Letní aktivity v Jeseníkách

Příznivci horských kol a pěší turistiky si přijdou na své především v letních měsících. Letní Červenohorské Sedlo Vám nabízí nepřeberné množství značených turistických tras, které Vás zavedou na vrcholky hor např. k Vřesové Studánce nebo na horskou chatu Švýcárnu.

Návštěvníkům Červenohorského Sedla je snadno dostupný i nejvyšší vrchol Jeseníků - Praděd se 162m vysokou vysílací věží s rozhlednou, pověstmi opředené Petrovy kameny a pozoruhodné vodopády Bílé Opavy. Je možné vydat se túrou z Červenohorského Sedla k přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé Stráně, Mravenečník, Ovčárnu, Hvězdu atd. Klimatické lázně Karlova Studánka s nejčistším vzduchem ve střední Evropě Vás jistě okouzlí. Cílem Vašeho výletu mohou být Velké Losiny se zámkem, muzeem výroby ručního papíru či lázně s termálním koupalištěm.

 

Jeseníky mají své kouzlo pro všechny věkové kategorie. Nechejte se zlákat a přijeďte si odpočinout do nejvýše položených horských apartmánů v České republice!

Nabízíme krásné zážitky v horské přírodě Jeseníků pro každé roční období. Kouzlo a romantiku letních túr po hřebenech okolních kopců, nádherné scenérie, výjezdy na horských kolech, známé daleko za hranicemi regionu. Majestátní Praděd Vás okouzlí svými výhledy do krajiny a nabídne přátelské seznámení.

 

Okolní hluboké lesy jsou rájem houbařů, horské pláně nabízí množství borůvek a jiných lesních plodů.

 • TURISTICKÉ ZAJÍMAVOSTI V OKOLÍ
  • Velké Losiny (vnitřní a venkovní termální bazén, renesanční zámek, ruční papírna a muzeum, rybářský areál)
  • Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně (vyhlášena v roce 2005 největším Divem České republiky
  • Lázně Jeseník
  • Lázně Karlova Studánka
  • Dřevěné kostelíky Maršíkov a Žárová
  • Zemědělský skanzen a Veteran muzeum Rapotín
  • Rejvíz – mechové rašelinové jezírko
  • Národní přírodní rezervace Praděd
 • CYKLOTURISTICKÉ TRASY
 • PROJÍŽĎKY NA KONÍCH
 • HORSKÉ TÚRY
 • HORSKÉ MINIKÁRY (Kouty nad Desnou )
 • BOWLING, SQUASH (Loučná nad Desnou )
 • PUJČOVNA ČTYŘKOLEK Tomanon.cz v Šumperku
 • ADRENALIN PARK Jeseníky
 • RELAX DOMAŠOV – sportovní a zábavní areál Bělá pod Pradědem
  • bazén 5,5 x 10 m s protiproudem a osvětlením (hloubka 0,9 - 1,35 m)
  • sauna pro 3-5 osob s alternativní venkovní ochlazovnou v zimním období
  • solárium, masáže, fitcentrum - doplňkové stroje: rotoped, veslování, běžící pás, multifunkční posilovací stroj, činky, expandry, hrazda, ribstol

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI