Chata Těšíkov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata se nachází asi 25km od Olomouce, v rekreační oblasti Těšíkovský mlýn (poblíž pramene Těšíkovské kyselky). Oblast s charakteristickou přírodou Nízkého Jeseníku poskytuje odpočinek jak v parném létě tak i v barevném podzimu, kouzelném jaře a bílé zimě. Vybavení: 1 pokoj 2-lůžkový, 1 menší pokoj 2-lůžkový, 1 pokoj s patrovou postelí (pro 4 osoby), 1 společenská místnost propojená s kuchyní (s  gaučem a 2 křesly), peřiny na postelích včetně ložního prádla, zařízená kuchyně (sporák, lednička, nerez dřez s pákovou baterií, linka, nádobí, příbory), krbová kamna HAAS and SOHN), sociální zařízení (WC, sprcha), venkovní teráska s uklidňujícím výhledem na březový hájek, otevřené ohniště a gril.
 

Koně

Přilehlé pozemky využíváme k chovu koní. V současné době máme strakatého hucula Árniho, poničku Máju a teplokrevnou klisnu Dancing Queen. Vyjížďky pro veřejnost v současné době neprovozujeme.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI