Penzion Morava

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Morava se nachází v obci Lipová-lázně v části Horní Lipová. Lipová-lázně je malebná horská obec ležící na rozhraní pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Nejbližší okolí nabízí zachovalou přírodu, jižní část obce je součástí Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Celé území je značně členité, čemuž odpovídají i značně se lišící nadmořské výšky - střed obce 498 m n.m., vrchol hory Šerák 1.351 m n.m. Mezi další významné vrcholy patří Mračná hora (1.272 m n.m.) a Smrk (1.125 m n.m.), který je nejvyšší horou Rychlebských hor. Obec sousedí na severu s obcemi Česká Ves, Vápenná a Skorošice, na jihozápadě s obcí Ostružná, na jihovýchodě s obcí Bělá pod Pradědem a na východě s městem Jeseník. Od okresního města Jeseník je vzdálena 3 km a od krajského města Olomouc 71 km.

Penzion je umístěn ve středu obce, hned u příjezdové komunikace. Objekt je oplocen plotem a je možné parkování šesti osobních vozidel. Velká zahrada je situována v mírném svahu, ohraničená lesem. Zdejší region je ideální pro milovníky zimních sportů. V létě je možné využít značené cyklistické trasy a turistické stezky.

Samotná chalupa je zděna s šesti pokoji a kompletně vybavenou kuchyní a jídelnou. Vchodem vstoupíme na verandu a odtud do chodby. Na verandě se nachází samostatné WC. Z chodby se dostaneme do pokoje č. 1. Na konci chodby se nachází kuchyně, která zrekonstruovaná a dále pak jídelna. Za jídelnou se nachází pokoj č. 2. Koupelna je na konci chodby, kde jsou také schody do patra. V patře se nachází pokoje č. 3 až č. 6. Jsou zde také dvě samostatné koupelny. Ve druhé budově se nachází stylová koliba s krbem a barem. Na prostorné zahradě je venkovní bazén (15x5m), ohniště s posezením, venkovní krb a pískoviště s houpačky pro děti. Je zde také koš na basketbal. Pes smí být pouze venku, přičemž je k dispozici kotec. V chatě je k dispozici připojení wifi sítě .
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI