Penzion Morava

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Morava se nachází v obci Lipová-lázně v části Horní Lipová. Lipová-lázně je malebná horská obec ležící na rozhraní pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor. Nejbližší okolí nabízí zachovalou přírodu, jižní část obce je součástí Chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Celé území je značně členité, čemuž odpovídají i značně se lišící nadmořské výšky - střed obce 498 m n.m., vrchol hory Šerák 1.351 m n.m. Mezi další významné vrcholy patří Mračná hora (1.272 m n.m.) a Smrk (1.125 m n.m.), který je nejvyšší horou Rychlebských hor. Obec sousedí na severu s obcemi Česká Ves, Vápenná a Skorošice, na jihozápadě s obcí Ostružná, na jihovýchodě s obcí Bělá pod Pradědem a na východě s městem Jeseník. Od okresního města Jeseník je vzdálena 3 km a od krajského města Olomouc 71 km.

Penzion je umístěn ve středu obce, hned u příjezdové komunikace. Objekt je oplocen plotem a je možné parkování šesti osobních vozidel. Velká zahrada je situována v mírném svahu, ohraničená lesem. Zdejší region je ideální pro milovníky zimních sportů. V létě je možné využít značené cyklistické trasy a turistické stezky.

Samotná chalupa je zděna s šesti pokoji a kompletně vybavenou kuchyní a jídelnou. Vchodem vstoupíme na verandu a odtud do chodby. Na verandě se nachází samostatné WC. Z chodby se dostaneme do pokoje č. 1. Na konci chodby se nachází kuchyně, která zrekonstruovaná a dále pak jídelna. Za jídelnou se nachází pokoj č. 2. Koupelna je na konci chodby, kde jsou také schody do patra. V patře se nachází pokoje č. 3 až č. 6. Jsou zde také dvě samostatné koupelny. Ve druhé budově se nachází stylová koliba s krbem a barem. Na prostorné zahradě je venkovní bazén (15x5m), ohniště s posezením, venkovní krb a pískoviště s houpačky pro děti. Je zde také koš na basketbal. Pes smí být pouze venku, přičemž je k dispozici kotec. V chatě je k dispozici připojení wifi sítě .
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI