Penzion Příleský Mlýn

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Máme k dispozici několik tytpů ubytování: Penzion - 12 dvoulůžkových pokojů s vlastním soc. zařízením, TV, Internet. Nabízíme pokoje i s bezbariérovým přístupem. Luxusní svatební apartmán - dvoupokojový apartmán s vlastní koupelnou se sociálním zařízením, TV, Internet, pro novomanželé zdarma. Vila Vrátnice - samostatně stojící vila se 3 pokoji (5 lůžek + 2 přistýlky), koupelna se sociálním zařízením, TV, Internet, vhodné pro uzavřenou skupinu či rodiny s dětmi. Ubytování Sodovkárna - dva sólo byty obsahující - dva třílůžkové pokoje se sprchovým koutem se sociálním zařízením, TV, obyvák kuchyňka, ideální pro uzavřenou skupinu či rodiny s dětmi. Turistické ubytování - ubytování turistického typu se společným sociálním zařízením (wc+ sprcha), kuchyňkou, tři pokoje (12 lůžek), TV, kulečník, šipky, ideální pro partu cyklistů či jinou skupinu přátel. Stylová restaurace Vás zve do prostředí bývalého mlýna s možností pořádání rautů, firemních prezentací či školení, promocí, trachtací, svateb a jiných oslav. Restaurace má kapacitu 50 míst, salónek 60 míst a letní zastřešená terasa 35 míst. V prvním patře je pak k dispozici velký stylové zařízený sál s kapacitou 90 míst a v přilehlém salonku s barem je dalších 40 míst. Naše prostory (s celkovou kapacitou až 235 míst) se nabízí k pořádání svateb, oslav, rauty, prezentace, školení, dětské party, třídní srazy a mnohá další setkání.
 

Sauna

Přijďte si odpočinout! V této hektické době je příjemné vychutnat si chvilku klidu a uvolnit se. Je už jen na Vás, zda to bude v sauně nebo při masáži.

Více než celé tisíciletí podstupují Finové od jednoho do sta let očistnou lázeň v sauně. Odhoďte napětí všedního dne a načerpejte u nás nové síly! K následné relaxaci Vám poslouží místnost, jednoduše nazvaná Odpočívárna. Tam už na Vaše prohřátá těla čeká příjemná atmosféra a klid.

Tento zdroj energie, odpočinku a osvěžení zdaleka již není jen finskou specialitou. Blahodárné účinky saunování objevuje stále více lidí i u nás. Podle lékařských studií s sebou užívání sauny nenese pro zdravého člověka žádná rizika. Naopak.

• Saunování zvyšuje odolnost organismu vůči běžným infekcím horních cest dýchacích.
• Pravidelné saunování má především výborný preventivní účinek
• Pomáhá orgánům, díky intenzivnímu pocení, zbavovat se ve zvýšené míře zplodin látkové přeměny. • Významný je rovněž účinek povzbuzení a vyladění nervových a hormonálních funkcí.
• Saunování je velmi oblíbené k prohřívání kloubů.
• Díky skutečnosti, že průměrný člověk vypotí během 30 minut saunování přibližně 500 g vody, snižuje saunování otoky u lidi s nadváhou. Je nutno podotknout, že z tukových tkání mizí jen voda, nahromaděné tuky nikoliv a vodu po saunování rychle doplníme. :-)
• Sauna čistí póry kůže, zlepšuje různé tělesné funkce a pochody, působí příznivě na produkci hormonů a krevní oběh, uklidňuje a napomáhá zdravému spánku.

Masáže

 Masáž působí příjemně na každého a využívaly se již ve staré Číně. Kromě jejich zdravotních účinků a relaxaci spojené s úlevou po fyzické námaze jsou v oblibě i kvůli psychické relaxaci a příjemně strávenému času, kdy se věnujeme sami sobě a péči o své tělo i duši. Jako účinná podpora relaxace pomáhá masáž odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Masáž pomáhá udržovat kolagenová vlákna, která kůži propůjčují její elasticitu a sílu a bojují proti vráskám.

Nabízíme Vám:
KLASICKÁ MASÁŽ je orientovaná na průběh svalů a fascií, provádí se většinou velkým tlakem. Naopak  manuální lymfodrenáž se zaměřuje na lymfatický systém, kůži a podkoží a provádí se malým tlakem. Klasická masáž není vhodná ihned po zátěži, zpomaluje totiž regeneraci, proto volíme manuální lymfodrenáž popř. druhý den masáž relaxační. Provádění klasické masáže zároveň s lymfodrenáží není vhodné.
RELAXAČNÍ MASÁŽ se provádí malým tlakem a pomalu, aby svaly zregenerovaly a uvolnily se. Relaxační masáž stejně jako manuální lymfodrenáž provádíme po těžkém a náročném dni nejen jako regeneraci tělesnou ale i duševní.

Ať Vás trápí bolesti kloubů, svalů, nebo chcete jenom příjemně odpočívat, regenerovat po sportovním výkonu,

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI