Penzion Příleský Mlýn

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Máme k dispozici několik tytpů ubytování: Penzion - 12 dvoulůžkových pokojů s vlastním soc. zařízením, TV, Internet. Nabízíme pokoje i s bezbariérovým přístupem. Luxusní svatební apartmán - dvoupokojový apartmán s vlastní koupelnou se sociálním zařízením, TV, Internet, pro novomanželé zdarma. Vila Vrátnice - samostatně stojící vila se 3 pokoji (5 lůžek + 2 přistýlky), koupelna se sociálním zařízením, TV, Internet, vhodné pro uzavřenou skupinu či rodiny s dětmi. Ubytování Sodovkárna - dva sólo byty obsahující - dva třílůžkové pokoje se sprchovým koutem se sociálním zařízením, TV, obyvák kuchyňka, ideální pro uzavřenou skupinu či rodiny s dětmi. Turistické ubytování - ubytování turistického typu se společným sociálním zařízením (wc+ sprcha), kuchyňkou, tři pokoje (12 lůžek), TV, kulečník, šipky, ideální pro partu cyklistů či jinou skupinu přátel. Stylová restaurace Vás zve do prostředí bývalého mlýna s možností pořádání rautů, firemních prezentací či školení, promocí, trachtací, svateb a jiných oslav. Restaurace má kapacitu 50 míst, salónek 60 míst a letní zastřešená terasa 35 míst. V prvním patře je pak k dispozici velký stylové zařízený sál s kapacitou 90 míst a v přilehlém salonku s barem je dalších 40 míst. Naše prostory (s celkovou kapacitou až 235 míst) se nabízí k pořádání svateb, oslav, rauty, prezentace, školení, dětské party, třídní srazy a mnohá další setkání.
 

Sauna

Přijďte si odpočinout! V této hektické době je příjemné vychutnat si chvilku klidu a uvolnit se. Je už jen na Vás, zda to bude v sauně nebo při masáži.

Více než celé tisíciletí podstupují Finové od jednoho do sta let očistnou lázeň v sauně. Odhoďte napětí všedního dne a načerpejte u nás nové síly! K následné relaxaci Vám poslouží místnost, jednoduše nazvaná Odpočívárna. Tam už na Vaše prohřátá těla čeká příjemná atmosféra a klid.

Tento zdroj energie, odpočinku a osvěžení zdaleka již není jen finskou specialitou. Blahodárné účinky saunování objevuje stále více lidí i u nás. Podle lékařských studií s sebou užívání sauny nenese pro zdravého člověka žádná rizika. Naopak.

• Saunování zvyšuje odolnost organismu vůči běžným infekcím horních cest dýchacích.
• Pravidelné saunování má především výborný preventivní účinek
• Pomáhá orgánům, díky intenzivnímu pocení, zbavovat se ve zvýšené míře zplodin látkové přeměny. • Významný je rovněž účinek povzbuzení a vyladění nervových a hormonálních funkcí.
• Saunování je velmi oblíbené k prohřívání kloubů.
• Díky skutečnosti, že průměrný člověk vypotí během 30 minut saunování přibližně 500 g vody, snižuje saunování otoky u lidi s nadváhou. Je nutno podotknout, že z tukových tkání mizí jen voda, nahromaděné tuky nikoliv a vodu po saunování rychle doplníme. :-)
• Sauna čistí póry kůže, zlepšuje různé tělesné funkce a pochody, působí příznivě na produkci hormonů a krevní oběh, uklidňuje a napomáhá zdravému spánku.

Masáže

 Masáž působí příjemně na každého a využívaly se již ve staré Číně. Kromě jejich zdravotních účinků a relaxaci spojené s úlevou po fyzické námaze jsou v oblibě i kvůli psychické relaxaci a příjemně strávenému času, kdy se věnujeme sami sobě a péči o své tělo i duši. Jako účinná podpora relaxace pomáhá masáž odstraňovat stres, napětí a bolesti svalů, zmírňovat bolesti hlavy a problémy se spánkem. Masáž pomáhá udržovat kolagenová vlákna, která kůži propůjčují její elasticitu a sílu a bojují proti vráskám.

Nabízíme Vám:
KLASICKÁ MASÁŽ je orientovaná na průběh svalů a fascií, provádí se většinou velkým tlakem. Naopak  manuální lymfodrenáž se zaměřuje na lymfatický systém, kůži a podkoží a provádí se malým tlakem. Klasická masáž není vhodná ihned po zátěži, zpomaluje totiž regeneraci, proto volíme manuální lymfodrenáž popř. druhý den masáž relaxační. Provádění klasické masáže zároveň s lymfodrenáží není vhodné.
RELAXAČNÍ MASÁŽ se provádí malým tlakem a pomalu, aby svaly zregenerovaly a uvolnily se. Relaxační masáž stejně jako manuální lymfodrenáž provádíme po těžkém a náročném dni nejen jako regeneraci tělesnou ale i duševní.

Ať Vás trápí bolesti kloubů, svalů, nebo chcete jenom příjemně odpočívat, regenerovat po sportovním výkonu,

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI