Penzion Svatý Martin

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Poskytujeme ubytování v pětii čtyřlůžkových pokojích, dvou šetilůžkových pokojích a ve dvou šestilůžkových apartmánech. Ubytování je vhodné jak pro letní dovolené tak pro zimní sporty s pěší dostupností do areálu Ski-Petříkov. Penzion je vybaven prostornou lyžárnou, hernou pro Vaše děti a společneskou místností s obsluhou.

Poskytujeme ubytování v pěti čtyřlůžkových pokojích, dvou šestilůžkových pokojích a ve dvou šestilůžkových apartmánech. Ve všech pokojích je TV. Snídaně a večeře podáváme v bufetu s televizorem s velkoplošnou obrazovkou.

Pokoje jsou jednoduše, ale vkusně zařízené dřevěným nábytkem, pro spaní slouží letiště a palandy. Každý pokoj má samostatné WC a sprchový kout.
V zimě mají hosté k dispozici lyžárnu s vysoušečem lyžařských bot, v létě mohou návštěvníci penzionu sportovat na víceúčelovém hřišti v těsném sousedství penzionu.

Penzion je vybaven velkou hernou pro malé děti. Nejbližší sjezdovka s lyžařským vlekem je od penzionu vzdálena 50 metrů. Přímo od penzionu lze vyrazit na běžkách směrem k horské chatě Paprsek, kolem níž je celá řada denně udržovaných běžeckých tratí.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI