Penzion Svatý Martin

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Poskytujeme ubytování v pětii čtyřlůžkových pokojích, dvou šetilůžkových pokojích a ve dvou šestilůžkových apartmánech. Ubytování je vhodné jak pro letní dovolené tak pro zimní sporty s pěší dostupností do areálu Ski-Petříkov. Penzion je vybaven prostornou lyžárnou, hernou pro Vaše děti a společneskou místností s obsluhou.

Poskytujeme ubytování v pěti čtyřlůžkových pokojích, dvou šestilůžkových pokojích a ve dvou šestilůžkových apartmánech. Ve všech pokojích je TV. Snídaně a večeře podáváme v bufetu s televizorem s velkoplošnou obrazovkou.

Pokoje jsou jednoduše, ale vkusně zařízené dřevěným nábytkem, pro spaní slouží letiště a palandy. Každý pokoj má samostatné WC a sprchový kout.
V zimě mají hosté k dispozici lyžárnu s vysoušečem lyžařských bot, v létě mohou návštěvníci penzionu sportovat na víceúčelovém hřišti v těsném sousedství penzionu.

Penzion je vybaven velkou hernou pro malé děti. Nejbližší sjezdovka s lyžařským vlekem je od penzionu vzdálena 50 metrů. Přímo od penzionu lze vyrazit na běžkách směrem k horské chatě Paprsek, kolem níž je celá řada denně udržovaných běžeckých tratí.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI