Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chalupa pod Adamem

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion CHalupa pod Adamem se nachází na dojezdu sjezdovky v Petrovičkách, nad obcí Mladkov ve výšce 575 m.n.m. Nabízíme ubytovací kapacitu 45 míst ve dvou až šesti lůžkových pokojích turistického charakteru se společným soc. zařízením na poschodí. Dále jsou zde k dispozici dva sedmilůžkové apartmány, jeden dvoupokojový, druhý třípokojový s vlastními sprchovými kouty a toaletami. Máme lyžárnu, úschovnu pro kola, společenskou místnost pro 50 osob s TV, SAT, DVD, vhodnou pro soukromé akce, školní kolektivy, podniková školení apod. K pohoštění jste srdečně zváni do útulné restaurace s domácí i minutkovou kuchyní, která je včetně toalet bezbariérová. Venku za objektem je pinpongový stůl, možnost ohniště, grilování a různých sportovních aktivit. Chalupa je otevřena celoročně, leží na značené turistické Jiráskově cestě a je vyhledávána pro školy v přírodě, lyžařské kurzy, rodinné oslavy, firemní a podnikové akce. Celá provozovna je Nekuřácká!

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI