Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Chalupy Bellavilla

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme celoročně ubytování ve třech různých objektech. Jedná se o původní historické statky, které prošly rozsáhlou rekonstrukcí na prázdinové domy, a splňují tak i nejnáročnější požadavky na komfortní, klidnou a spokojenou dovolenou. Každý dům má mírně odlišnou výbavu, jinou dispozici apartmánů a jiné rekreační zázemí,  aby si každý mohl vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Všechny objekty pronajímáme pro Vaše absolutní soukromí vždy samostatně, a to bez ohledu na počet osob nebo apartmánů, proto uvedené ceny jsou vždy za celý objekt a příslušný počet dní. V ceně je již obsažena DPH a všechny spotřebované energie (voda, elektřina, dřevo na topení).

 

BELLA I

Objekt pronajímáme pro absolutní soukromí vždy celý pro jednu uzavřenou skupinu klientů.

Cena je stanovena podle počtu osob a využitých apartmánů.

V sezoně 2014 je k dispozici max. 26 lůžek + 2 dětské postýlky

APP.1 + APP.2. celoročně

APP.3 pro 4 osoby od 1.5.2014

1. NP - podkroví APP.2 s velkou ložnicí pro 6 osob od 28.6.2014

 

APP.1 max. 12 osob

APP.2 max. 10 osob  (4 osoby v ložnici v přízemí+ 6 osob v ložnici v podkroví)

APP.3 max. 4 osoby (od  května 2014)

BELLA II

Objekt je ideální pro jednu rodinu 2 dospělí + 1-4 děti, celková lůžková kapacita je 7 osob ve dvou ložnicích. Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké. Ubytování s domácími mazlíčky zde není možné. Pokud hledáte objekt, kde byste mohli být spolu se svou kočkou nebo psem nebo je vás více, zvolte prosím domy BELLA I nebo BELLA III.

Doporučujeme mít k dispozici osobní automobil, osada Petrušov je izolována v údolí, nejbližší obchod 5km, lékař 7km, restaurace 7km, hospoda 2km, autobus ve všední dny mimo školních prázdnin 2km, jinak 5km (Staré Město u Moravské Třebové), vlak 7km (Krasíkov). Správce bydlí v místě (0.5km)  a bude Vám po celou dobu pobytu nápomocen, kdybyste cokoli potřebovali.
 

BELLA III

V Petrušově je krásně v každou roční dobu, můžete jezdit na kole nebo chodit na procházky údolím a večery trávit u krbu, v sauně nebo ve vířivce.

Venkovní bazén udržujeme od května do konce listopadu čistý, a můžete jej využít jako ochlazovací lázeň po saunování - s nočním osvětlením, rosou v trávě a měsícem na obloze to je neopakovatelný zážitek. Dům je prakticky na samotě a poskytuje absolutní soukromí, klid a pohodu.
 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI