Chalupy Bellavilla

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme celoročně ubytování ve třech různých objektech. Jedná se o původní historické statky, které prošly rozsáhlou rekonstrukcí na prázdinové domy, a splňují tak i nejnáročnější požadavky na komfortní, klidnou a spokojenou dovolenou. Každý dům má mírně odlišnou výbavu, jinou dispozici apartmánů a jiné rekreační zázemí,  aby si každý mohl vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Všechny objekty pronajímáme pro Vaše absolutní soukromí vždy samostatně, a to bez ohledu na počet osob nebo apartmánů, proto uvedené ceny jsou vždy za celý objekt a příslušný počet dní. V ceně je již obsažena DPH a všechny spotřebované energie (voda, elektřina, dřevo na topení).

 

BELLA I

Objekt pronajímáme pro absolutní soukromí vždy celý pro jednu uzavřenou skupinu klientů.

Cena je stanovena podle počtu osob a využitých apartmánů.

V sezoně 2014 je k dispozici max. 26 lůžek + 2 dětské postýlky

APP.1 + APP.2. celoročně

APP.3 pro 4 osoby od 1.5.2014

1. NP - podkroví APP.2 s velkou ložnicí pro 6 osob od 28.6.2014

 

APP.1 max. 12 osob

APP.2 max. 10 osob  (4 osoby v ložnici v přízemí+ 6 osob v ložnici v podkroví)

APP.3 max. 4 osoby (od  května 2014)

BELLA II

Objekt je ideální pro jednu rodinu 2 dospělí + 1-4 děti, celková lůžková kapacita je 7 osob ve dvou ložnicích. Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké. Ubytování s domácími mazlíčky zde není možné. Pokud hledáte objekt, kde byste mohli být spolu se svou kočkou nebo psem nebo je vás více, zvolte prosím domy BELLA I nebo BELLA III.

Doporučujeme mít k dispozici osobní automobil, osada Petrušov je izolována v údolí, nejbližší obchod 5km, lékař 7km, restaurace 7km, hospoda 2km, autobus ve všední dny mimo školních prázdnin 2km, jinak 5km (Staré Město u Moravské Třebové), vlak 7km (Krasíkov). Správce bydlí v místě (0.5km)  a bude Vám po celou dobu pobytu nápomocen, kdybyste cokoli potřebovali.
 

BELLA III

V Petrušově je krásně v každou roční dobu, můžete jezdit na kole nebo chodit na procházky údolím a večery trávit u krbu, v sauně nebo ve vířivce.

Venkovní bazén udržujeme od května do konce listopadu čistý, a můžete jej využít jako ochlazovací lázeň po saunování - s nočním osvětlením, rosou v trávě a měsícem na obloze to je neopakovatelný zážitek. Dům je prakticky na samotě a poskytuje absolutní soukromí, klid a pohodu.
 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI