Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Pension Buddy bed

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Bar je otevřen od roku 2003. Interiér je ve stylu irských barů. Terasa má originální podobu lodi (Buddy Bárka). Počet míst v baru: 34  Na terase: 25. V Buddy Baru vám nabízíme široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Naší specialitou jsou rumy z celého světa a široká nabídka whiskey. Dále široký výběr míchaných nápojů. Ubytování v pensionu Buddy Bed 2 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Těšíme se na vaší návštěvu v Li(h)tomyšli!

Penzion byl nově zrekonstruován a vybaven v roce 2009. Nachází se v klidné části centra města s výhledem na řeku Loučnou. Penzion je vybaven dvěma dvoulůžkovými pokoji s možností jedné přistýlky. Dále jsou k dispozici dvě parkovací místa ve dvoře. Pokoje jsou vybaveny stylovým dřevěným nábytkem, koupelnou se sprchovým koutem a WC. K dispozc je LCD televizor, satelit, internet, chladnička, varná konvice, základní sada nádobí (šálky, dezertní talíře, příbory). Na objednávku lze připravit studenou snídani na pokoj (cena 120,- Kč/osoba).

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI