Pension U kozlů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází na okraji obce Horní Bradlo, u lesa v nadmořské výšce 600 m, 1 km od přírodní rezervace Polom. Panenská příroda s naučnými a cyklistickými stezkami, běžeckými stopami a spousta zajímavostí v okolí je jako stvořená pro letní i zimní turistiku a sportovní vyžití. Samotný pension vám nabízí klid, příjemné posezení v restauraci o kapacitě 50 míst a letní zahrádku. Součástí pensionu jsou dvě terasy které slouží návštěvníkům k nerušené relaxaci dále dětské hřiště, bazén o velikosti 3,7 x 7,7 m, antukové hřiště, pingpongové stoly, kuželky, ohniště, atd. Budova sousedí s tělocvičnou a je vzdálena cca 300 m od fotbalového hřiště, což jistě ocení každý sportovec. Ubytováni je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení je společné. Celková kapacita je 50 lůžek s možností využití ubytovacích kapacit (24 lůžek) v sousední tělocvičně (cca 50 m).

 

Sportovní a taneční soustředění

Pro sportovce a tanečníky máme následující nabídku

Pension leží v klidné části mimo hlavní komunikaci, jsou zde dostatečné prostory pro kulturní a sportovní vyžití. K dispozici je volejbalový kurt, dětské hřiště, vlastní bazén, stoly na stolní tenis, kuželky, ohniště apod. . V těsném sousedství penzionu se nachází tělocvična, ve vzdálenosti cca 150 m je fotbalové hřiště. Obě tato sportovní zařízení lze využít pro Vaše sportovní aktivity. Jejich použití Vám na přání zajistíme. Vyhodou je nízká cena - tělocvična 100,- Kč/hod, hřiště cena 100,-Kč/hod. Jako speciální bonus při pobytu delším než 4 dny nebo bude-li Vás více než 30 poskytneme 1-2 hodiny denně v tělocvičně zdarma.

Ubytováni je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení společné. Celková kapacita je 60 lůžek s možností využití ubytovacích kapacit (24 lůžek) v sousední tělocvičně (cca 50 m). Stravování přizpůsobíme Vašim přáním (výběr jídel)

Školy v přírodě, dětské tábory a jiné pobyty dětí

Pro organizovanou dětskou rekreaci - např. školy a školky v přírodě, dětské tábory apod předkládáme speciální nabídku.

Pension leží v klidné části mimo hlavní komunikaci, jsou zde dostatečné prostory pro kulturní a sportovní vyžití. K dispozici je dětské hřiště, vlastní bazén, stoly na stolní tenis, kuželky, ohniště apod. V případě zájmu Vám zajistíme exkurzi do sklárny, kde se vyrábějí vánoční ozdoby.
V objektu je jídelna, kterou je možné rozdělit na dvě učebny,jídelna je vybavena dataprojektorem. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, sociální zařízení společné. Celková kapacita je 60 lůžek s možností využití ubytovacích kapacit (24 lůžek) v sousední tělocvičně (cca 50 m).
 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI