Pension U kozlů

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází na okraji obce Horní Bradlo, u lesa v nadmořské výšce 600 m, 1 km od přírodní rezervace Polom. Panenská příroda s naučnými a cyklistickými stezkami, běžeckými stopami a spousta zajímavostí v okolí je jako stvořená pro letní i zimní turistiku a sportovní vyžití. Samotný pension vám nabízí klid, příjemné posezení v restauraci o kapacitě 50 míst a letní zahrádku. Součástí pensionu jsou dvě terasy které slouží návštěvníkům k nerušené relaxaci dále dětské hřiště, bazén o velikosti 3,7 x 7,7 m, antukové hřiště, pingpongové stoly, kuželky, ohniště, atd. Budova sousedí s tělocvičnou a je vzdálena cca 300 m od fotbalového hřiště, což jistě ocení každý sportovec. Ubytováni je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení je společné. Celková kapacita je 50 lůžek s možností využití ubytovacích kapacit (24 lůžek) v sousední tělocvičně (cca 50 m).

 

Sportovní a taneční soustředění

Pro sportovce a tanečníky máme následující nabídku

Pension leží v klidné části mimo hlavní komunikaci, jsou zde dostatečné prostory pro kulturní a sportovní vyžití. K dispozici je volejbalový kurt, dětské hřiště, vlastní bazén, stoly na stolní tenis, kuželky, ohniště apod. . V těsném sousedství penzionu se nachází tělocvična, ve vzdálenosti cca 150 m je fotbalové hřiště. Obě tato sportovní zařízení lze využít pro Vaše sportovní aktivity. Jejich použití Vám na přání zajistíme. Vyhodou je nízká cena - tělocvična 100,- Kč/hod, hřiště cena 100,-Kč/hod. Jako speciální bonus při pobytu delším než 4 dny nebo bude-li Vás více než 30 poskytneme 1-2 hodiny denně v tělocvičně zdarma.

Ubytováni je ve dvou až čtyřlůžkových pokojích vybavených umyvadlem s teplou a studenou vodou, sociální zařízení společné. Celková kapacita je 60 lůžek s možností využití ubytovacích kapacit (24 lůžek) v sousední tělocvičně (cca 50 m). Stravování přizpůsobíme Vašim přáním (výběr jídel)

Školy v přírodě, dětské tábory a jiné pobyty dětí

Pro organizovanou dětskou rekreaci - např. školy a školky v přírodě, dětské tábory apod předkládáme speciální nabídku.

Pension leží v klidné části mimo hlavní komunikaci, jsou zde dostatečné prostory pro kulturní a sportovní vyžití. K dispozici je dětské hřiště, vlastní bazén, stoly na stolní tenis, kuželky, ohniště apod. V případě zájmu Vám zajistíme exkurzi do sklárny, kde se vyrábějí vánoční ozdoby.
V objektu je jídelna, kterou je možné rozdělit na dvě učebny,jídelna je vybavena dataprojektorem. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, sociální zařízení společné. Celková kapacita je 60 lůžek s možností využití ubytovacích kapacit (24 lůžek) v sousední tělocvičně (cca 50 m).
 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI