Penzion Ferda

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Ferda je rodinný penzion, který se nachází na okraji města Moravská Třebová. Přesto, že penzion leží blízko (200m) od obchvatu města (perfektní dopravní dostupnost), jedná se o klidné a tiché ubytování. V penzionu je 7 pokojů pro 14 hostů. Pokoje se nachází v patře budovy. Každý pokoj má svoji sociální místnost s toaletou, koupelnou a sprchou. Pokoj č.1 je čtyřlůžkový, pokoj č.2 je třílůžkový, pokoje č.3 a č.4 jsou dvoulůžkové a pokoje č.5, č.6 a č.7 jsou určeny samotářům (tedy jednolůžkové). Vybavení pokojů uspokojí i náročnější hosty. Na všech pokojích se nachází televize s digitálním satelitem (přijímačem), který zajišťuje příjem volně šířených televizních stanic. Celý penzion je pokryt signálem síťe wi-fi s připojením na internet. Využití internetu je zcela zdarma. Hosté penzionu mohou využívat společné prostory. Mezi společné prostory patří: kuchyňka - vybavená nádobím, mikrovlnou troubou, rychlovaznou konvicí. Jídelna - se dvěma stoly, situovaná nad schodištěm pod střešními okny, pro příjemné a prosvětlené posezení. Venkovní terasa pro 40 osob - pro relaxaci i společenské akce. zastřešený bazén. Terasa se nachází v zadní části budovy penzionu (na druhé straně od silnice) a proto je posezení na terase klidné a příjemné. Terasa má posunovací stěny, proto je možné v letních měsících provozovat terasu jako otevřenou. Terasu je možné využít pro uspořádání společenských akcí. Součástí terasy je malý bar, který je vhodný využít právě při společenských akcích. Terasu je možné využívat i v zimních měsících, neboť je možno pro vytopení použít (po domluvě) tepelné ohřívací lampy, které zajistí příjemné posezení i při venkovních mrazech.

 

Relaxace a sport

Kousek od penzionu (300m) se nachází retenční nádrž, kterou mohou využít hlavně rybáři pro klidný rybolov a odpočinek u vody, ale také lidé, kteří si rádi udělají procházku přírodou.
Sportovně založení hosté mají možnost využít 300m vzdálenou sjezdovku, která se dá v létě využít pro cyklistiku a travní lyžování a v zimě pro zimní sporty.
Pro hosty, kteří rádi navštěvují památky, můžeme doporučit návštěvu historického centra města vzdáleného asi 1km od penzionu. Vedle náměstí se nachází renesanční zámek, se středověkou mučírnou.
V okolí Moravské Třebové je spoustu turistických a cyklistických stezek, které lákají k využití. V letních měsících je možno využít městský aquapark.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI