Penzion Pod Slamníkem

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Aktuálně
Školení pro firmy
1.9.2013

Pro firemní školení skupiny 10 - 35 účastníků zajistíme konferenční servis včetně vybraných outdoorových aktivit.
Letní pobyty za akční ceny
28.5.2014

Prodloužený relaxační víkend
Vítá Vás Penzion Pod Slamníkem - ubytování Dolní Morava

Hledáte perfektní ubytování na Dolní Moravě, vyhovoval by Vám penzion a volíte ubytování u sjezdovky?

Pak jste správně na webových stránkách penzionu Pod Slamníkem.

Nabízíme Vám ubytování v Dolní Moravě v dvou až čtyřlůžkových pokojích, každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, lednicí, novým 32´palcovým TV přijímačem, satelitním příjmem, WiFi  i kabelovým připojením k internetu. Pro děti máme velkou vybavenou hernu (40m2). Pro dospělé stylovou restauraci s příjemnou obsluhou poskytující služby převážně ubytovaným hostům.

Bydlení u lanovky

Penzion Pod Slamníkem je nejvýše položený penzion na Dolní Moravě (745 m.n.m.), je ideálně situovaný jak pro zimní rekreaci, tak pro letní rekreaci a sport. Objekt  má dispozice pro příjemné firemní školení, teambuilding, vánoční večírek či soukromou oslavu. Outdoorové aktivity mohou probíhat v bezprostřední blízkosti penzionu – lanové centrum, adrenalinová věž, bobová dráha, sáňkařská dráha, lanová dráha, velký venkovní bazén náležející k penzionu a další.

Ski areál Dolní Morava společně se zaměstnanci penzionu Pod Slamníkem pro Vás připraví nezapomenutelnou zimu na horách. Bydlení u lanovky pak poskytne maximální pohodlí jak při zimních sportech, tak při letních pěších a cykloturistických  výletech na Králický Sněžník.

Zima i léto na horách v masívu Králický Sněžník jedinečný zážitek pro Vás i Vaše děti.

Penzion Pod Slamníkem - perfektní ubytování na Dolní Moravě s možností parkovat i lyžovat přímo u objektu.
 

 

Více než 200 penzionů v oblasti Pardubického kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI