Apartmán Nezdice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš apartmán se nachází v Nezdicích na Šumavě, v malebné obci v šumavském podhůří Kašperských hor, mezi lesnatými vrchy Javorníkem, Ždánovem a Sedlem. U nás najdete vše co potřebujete ke štěstí na dovolené. Ať jste pár nebo početná rodina s dětmi máte velký, prostorný, nádherný apartmán se všemi domácími vymoženostmi jen pro sebe, kde nechybí ani terasa s posezením a možností grilu. Když k tomu přičteme, že všude kolem do sušické Šumavy je to kousek, například hned poblíž leží hrad Kašperk a trochu dál město Kašperské Hory, tak máte prostě úžasnou možnost spojit pohodlí domova s cestami po okolí, kde vše je na dosah.

Když totiž popojedete autem ještě trochu dál, tak se dostanete do spousty zajímavých míst jako je Vydra a Povydří, města jako jsou Sušice a Klatovy, hrady Rabí nebo Velhartice, nebo třeba i do aquaparku v Horažďovicích.

Nezapomeňte cestou na Kašperk se zastavit v úžasné hospůdce, kde vaří neuvěřitelně dobrým způsobem!
 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI