Pension Stará Plzeň

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension je součástí památkově chráněného historického objektu bývalého statku, jehož počátky sahají do 15. století. Výhodou je klidná poloha v uzavřeném dvoře s možností posezení venku. Budovy pensionu a nádvoří jsou náročně restaurovány s použitím klasických materiálů jako kámen, dřevo, vápenné omítky a režná dlažba. Pension je vybaven starožitným nábytkem, doplňky a originálními obrazy. Každý pokoj pensionu je zcela jiný, originální. Ve většině pokojů je možno zřídit 1 - 2 kvalitní přistýlky. Součástí pensionu je bývalá černá kuchyně s otevřeným ohništěm.

Pension se nachází ve čtvrti Roudná, kterou od historického středu města dělí pouze řeka. Všechna turisticky a společensky atraktivní místa Plzně vč. pivovaru Prazdroj jsou pohodlně dosažitelná pěšky. Zvláštností centra Plzně je, že zároveň jsou blízko přírodní partie jako řeka, louky, Lochotínský park a zoologická a botanická zahrada. Toho se dá využít pro procházky s dětmi, sportování a jízdu na kole.

Pokud si hosté přejí, mohou dostat bohatou snídani, která se skládá ze sýrů, uzenin, zeleniny, chleba, pečiva, oplatky, vejce, marmelády, másla, džůsu, čaje nebo kávy. Ostatní stravování je možné v širokém výběru restaurací ve středu města. Nejbližší restaurace je vzdálena 50 metrů.

 

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI