Pension Tauchen

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v podhradí hradu Rábí na okraji krásné šumavské přírody. Dům se nachází na Šumavě, na Sušicku v obci Rabí   (350 obyvatel) v podhradí hradu v památkové zóně. Výhodné pro rodinnou rekreaci, především pro rodiny s malými dětmi a rodiny se psem (malá zahrada přímo u objektu) ale i pro důchodce. Dům má: 2 ložnice (5 lůžek) + jedno rozkládací lůžko, nově zrekonstruovaná koupelna provedená v roce 2006 (sprchový kout), WC, chodbu spojující jednotlivé místnosti, kuchyni se základním vybavením s možností vaření (nádobí atd.), kuchyňská linka, jídelní stůl s rohovou lavicí, lednice, mrazák, vařič, kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, wifi bezdrátový internet v objektu (pouze v červenci a srpnu), barevný televizor + satelit. V každém pokoji elektrické topení. V každém pokoji se nachází šatní skříň a noční stolky + stolní lampičky. Malá zahrádka s venkovním posezením - pod novou dřevěnou pergolou, zahradní gril. V mezipatře objektu  posezení - krásný výhled na obec Rabí a na hrad. parkování nedaleko objektu.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI