Penzion Arnika

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pension v centru NP Šumava, 985 m nad mořem, na trase Srní - Kvilda, nabízí 2-3 lůžkové pokoje s možností přistýlek, celodenní stravování. Ubytování je vhodné pro turisty a cyklisty, množství cyklotras - na dosah celá západní Šumava. Pension Arnika se nachází v  Národním Parku Šumava v turisticky známé obci Modrava, 30 km od Sušice. Nedaleko je Horská Kvilda, Filipova Huť, Březník, Pramen Vltavy, Poledník, hrad Kašperk a další atraktivní turistické cíle centrální Šumavy. U penzionu je zajištěno parkování.

Z historie Modravy se můžeme dočíst, že penzion Arnika už stál v letech okolo 1832 - tehdy to byl dům s čp. 49. Pro milovníky starých časů je to tedy výzva k návštěvě místa s tak dlouhou tradicí.

Popis ubytování:

Nabízíme 2-3 lůžkové pokoje s možností přistýlek, pokoje nemají TV ani rádio. Maximální počet lůžek je 27, (19 pevných lůžek, 8 přistýlek. přistýlky jsou roztahovací postele s kvalitní matrací), celodenní stravování v restauraci zajištěno. Vstup do ceníku ubytování.

Hostům je k dispozici kuchyňka se základním vybavením. Restaurace má velkou venkovní terasu s ochranou proti slunci nebo dešti, možnost posezení večer u táboráku. V nabídce je minutková kuchyně včetně rybí, domácí i mezinárodní provenience. Nabízíme i kvalitní vína a dobré pivo, včetně oblíbeného nealko.

Nabízíme Vám:

    domácí rodinné prostředí
    ubytování s domácími mazlíčky
    parkoviště u pensionu
    venkovní ohniště
    restaurace s terasou
    domácí kuchyně
    Wi-Fi připojení zdarma

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI