Penzion Kamenný dům

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v rodinném penzionu s vlastní restaurací, poblíž řeky Vydry na turisticky lákavé Klostermannově stezce. Celý ubytovací areál je vhodný pro rodiny s dětmi, větší skupiny i jednotlivé návštěvníky. Penzion naleznete v srdci Národního parku Šumava na adrese Horní Hrádky 35, Srní. V areálu penzionu  se nachází dětský koutek a vlastní hřiště s prostory na fotbal, stolní tenis, volejbal. Množství naučných stezek a přírodních poznávacích okruhů čeká na to, až je objevíte. Místa jako Borová Lada, Kvilda, Modrava, Bučina a památky jako Vchynicko-tetovský kanál nebo množství vyhlídek, bohatě vyplní čas hned několika dovolených a prázdnin!

 

Ubytování Šumava
 

  •     3 pokoje s vlastní koupelnou (2 x 4 a 3 lůžka)
  •     5 pokojů se společnou koupelnou na patře (2 x 6, 2 x 4 a 2 lůžka)

Cena pokojů je za obsazené lůžko. Mimosezónní ceny Vám rádi sdělíme telefonicky. Máme pro Vás otevřeno celoročně, mimo Vánočních svátků.
 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI