Penzion Konšelský šenk

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Uprostřed historického centra Domažlic nabízí tento dům svým návštěvníkům klidnou atmosféru za starými metrovými zdmi měšťanského stavení již po staletí. Penzion o 10 pokojích vám poskytne dostatečný komfort a zázemí na cestách či při dovolené na domažlicku. K ubytování nabízíme devět pokojů a jeden apartmán nově vystavěných v rozsáhlých prostorech starobylého domu, vybavených koupelnou, WC a televizí se satelitním příjmem, zařízených ve stylu vzbuzujícím pocit domácího komfortu a pohodlí. Samozřejmostí je uzamčené parkoviště či možnost vzít k nám i své čtyřnohé kamarády. V naší restauraci pak nabízíme tradiční evropské a italské speciality, které můžete vychutnat i ve dvoře na příjemné zahrádce. Veškeré pokrmy připravuje italský kuchař s mnohaletou praxí dle originálních receptů výhradně z italských a čerstvých surovin. Letní zahrada ve dvoře mezi kamennými zdmi pak připomíná historii tohoto místa. K dispozici je zde i salónek pro různé příležitosti – oslavy, promoce, svatby, firemní akce..

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Možnosti

Chodsko nabízí svým návštěvníkům spoustu možností, jak zde trávit čas. V létě oceníte nesčetná koupaliště (Lomeček, Babylon) či ideální podmínky pro pěší výlety (Čerchov) i cyklistiku. V zimě pak můžete využít několika lyžařských středisek u nás (Špičák) či kousek za hranicí (Arber, Hohen-Bogen). Uskladnění vaší výstroje je samozřejmostí.

  •     významná lyžařská střediska do 50km
  •     přírodní i umělá koupaliště
  •     cyklistika a pěší turistika
  •     možný výlet na německou stranu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI