Penzion Konšelský šenk

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Uprostřed historického centra Domažlic nabízí tento dům svým návštěvníkům klidnou atmosféru za starými metrovými zdmi měšťanského stavení již po staletí. Penzion o 10 pokojích vám poskytne dostatečný komfort a zázemí na cestách či při dovolené na domažlicku. K ubytování nabízíme devět pokojů a jeden apartmán nově vystavěných v rozsáhlých prostorech starobylého domu, vybavených koupelnou, WC a televizí se satelitním příjmem, zařízených ve stylu vzbuzujícím pocit domácího komfortu a pohodlí. Samozřejmostí je uzamčené parkoviště či možnost vzít k nám i své čtyřnohé kamarády. V naší restauraci pak nabízíme tradiční evropské a italské speciality, které můžete vychutnat i ve dvoře na příjemné zahrádce. Veškeré pokrmy připravuje italský kuchař s mnohaletou praxí dle originálních receptů výhradně z italských a čerstvých surovin. Letní zahrada ve dvoře mezi kamennými zdmi pak připomíná historii tohoto místa. K dispozici je zde i salónek pro různé příležitosti – oslavy, promoce, svatby, firemní akce..

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Možnosti

Chodsko nabízí svým návštěvníkům spoustu možností, jak zde trávit čas. V létě oceníte nesčetná koupaliště (Lomeček, Babylon) či ideální podmínky pro pěší výlety (Čerchov) i cyklistiku. V zimě pak můžete využít několika lyžařských středisek u nás (Špičák) či kousek za hranicí (Arber, Hohen-Bogen). Uskladnění vaší výstroje je samozřejmostí.

  •     významná lyžařská střediska do 50km
  •     přírodní i umělá koupaliště
  •     cyklistika a pěší turistika
  •     možný výlet na německou stranu
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI