Ranch Havraní kámen

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ranč Havraní kámen v současné době působí na Novém dvoře, č.p.7 (mezi Rabštejnem nad Střelou a Žihlí) na farmě rodiny Weberových. Zde se nadále věnujeme chovu a výcviku westernových koní, pořádáme vyjížďky do okouzlující krajiny kolem Rabštejna nad Střelou a Nového Dvora. V neposlední řadě také organizujeme jezdecké semináře a kurzy a poskytujeme výcvik jezdců.

Našim cílem je poskytnout příležitost k relaxaci, ale především uvést vás do bohatého a vzrušujícího světa koní a nechat vás proniknout do tajů westernového ježdění. Naší ambicí je také poskytování profesionálního výcvikového a trenérského servisu. Věříme, že předávané zkušenosti vám budou pomáhat držet se na cestě šetrného a efektivního způsobu zacházení s koňmi. Věříme, že tato cesta vás i vašeho svěřence dovede k trvalému potěšení z jízdy a vzájemné spolupráce.

V oblasti výcviku koní se specializujeme na tzv. hobby koně, čili koně pro volný čas a sportovní koně pro reining (tzv.westernovou drezúru). Více než třicetiletou zkušenost s prací s koňmi trvale zdokonalujeme také účastí na seminářích a trenérských kurzech, vedených známými zahraničními trenéry, studiem odborných aktuálních výcvikových a tréninkových trendů i vzájemnými konzultacemi s našimi předními westernovými trenéry a jezdci.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI