Ranch Havraní kámen

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ranč Havraní kámen v současné době působí na Novém dvoře, č.p.7 (mezi Rabštejnem nad Střelou a Žihlí) na farmě rodiny Weberových. Zde se nadále věnujeme chovu a výcviku westernových koní, pořádáme vyjížďky do okouzlující krajiny kolem Rabštejna nad Střelou a Nového Dvora. V neposlední řadě také organizujeme jezdecké semináře a kurzy a poskytujeme výcvik jezdců.

Našim cílem je poskytnout příležitost k relaxaci, ale především uvést vás do bohatého a vzrušujícího světa koní a nechat vás proniknout do tajů westernového ježdění. Naší ambicí je také poskytování profesionálního výcvikového a trenérského servisu. Věříme, že předávané zkušenosti vám budou pomáhat držet se na cestě šetrného a efektivního způsobu zacházení s koňmi. Věříme, že tato cesta vás i vašeho svěřence dovede k trvalému potěšení z jízdy a vzájemné spolupráce.

V oblasti výcviku koní se specializujeme na tzv. hobby koně, čili koně pro volný čas a sportovní koně pro reining (tzv.westernovou drezúru). Více než třicetiletou zkušenost s prací s koňmi trvale zdokonalujeme také účastí na seminářích a trenérských kurzech, vedených známými zahraničními trenéry, studiem odborných aktuálních výcvikových a tréninkových trendů i vzájemnými konzultacemi s našimi předními westernovými trenéry a jezdci.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI