Ubytování Strýčkovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion leží v malebném údolí v západní části Šumavy, zhruba 20km V od Domažlic a hraničí s okresem Klatovy (Klatovy cca 20 km, Plzeň 45 km). Rekreační domek je na společném pozemku s domem majitele. Je moderně zařízen. Vybavené 2 kuchyně (el. trouba + sporák, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, rychlovarná konvice). Obývací pokoj s TV + SAT, rádio + přehrávač CD, MP3. Pokoje: 2/3lůžkové, 1/2lůžkový, 2x koupelna + WC se sprchovým koutem, 1x koupelna + WC s rohovou vanou a sprchou. Topení – plyn, lokálně krbová kamna. Možnost posezení na terase, vybavené zahradním nábytkem, nebo za domem, kde je možno grilovat. Grilovací náčiní k dispozici. K dispozici je i bazén. Parkování: v objektu – 3 parkovací místa.

 

Více než 300 penzionů v oblasti Plzeňského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Turistické cíle

Pokud někoho láká pěší či cykloturistika a aktivní odpočinek, jsou zde značené pěší turistické trasy a cyklotrasy. Zhruba 2 km pěšky či autem je možnost si zasportovat při bowlingu a zároveň posedět při dobrém pivu. V sezóně lze v místních lesích sbírat borůvky či houbařit.

Další možností je návštěva nedalekého přírodního parku Český les a jeho dominanty Čerchova (1041m) s rozhlednou Kurzova věž.

Koupání: místní koupaliště

Obec leží na rozhraní tří okresů, což umožňuje navštívit a poznat nejen zajímavosti okresu Domažlice, ale navštívit i sousední regiony (Klatovy, Přešticko, Plzeň). Mezi nejzajímavější a nejbližší patří:

  •     Koloveč (7 km) – Muzeum techniky a řemesel, Kolovečská keramika
  •     Chudenice (7 km) – Starý zámek (zámecká expozice a regionální muzeum), rozhledna Bolfánek, Americká zahrada
  •     Domažlice (20 km) – Chodský hrad, gotický kostel (56m vyhlídková věž), Muzeum Jindřicha Jindřicha, Muzeum Chodska, Galerie bratří Špillarů ...)
  •     Klatovy (20 km) – Barokní lékárna „U Bílého jednorožce“, barokní jezuitský kostel, v podzemí katakomby, Černá věž (vyhlídka 81,6 m), Švihov-vodní hrad
  •     Možnost výletů do sousedního Německa (cca 40 km).
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI