Pension Tripcar

 

Stát: 
Česká republika
Kraj: 
Oblast: 

Informace

Popis

Pension Tripcar - ubytování v klidném rodinném prostředí. Pension je umístěn v klidné části v severní oblasti Prahy. Oblast Dolní Chabry, kde je náš pension, je na okraji chráněné krajinné oblasti Draháňské údolí. Z pensionu je jednoduché a rychlé spojení do centra Prahy. Během 25 minut již můžete stát na Václavském náměstí a kochat se krásami Prahy.

Dvě minuty chůze od pensionu je restaurace Karel s dobrým a levným jídlem i příjemnou obsluhou.

Příjemný večer můžete strávit i na terase našeho pensionu.

Pět kilometrů od nás se nachází Výstaviště "Letňany", Sportcentrum DUO s bazénem a saunou nebo obří nákupní centrum TESCO, které je otevřeno non-stop.

 

Více než 200 penzionů v oblasti Prahy a okolí naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI