Kemp Maják - Slapy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malý rodinný chatový kemp „Maják Slapy“ se rozkládá na 108. vltavském říčním kilometru Slapské přehrady. Je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, ale také pro aktivní dovolenou u nejkrásnější české řeky a nedaleké přírodní rezervace Drbákov-Albertovy skály. Camping „Maják Slapy“ najdete v rekreační oblasti Sejce, zhruba 5 km od obce Nalžovice (viz kontakt). Možnost ubytování pro 50 osob ve 12 čtyřlůžkových chatkách (možnost přistýlky). Součástí areálu je jídelna, společenská místnost, sociální zařízení, volejbalové hřiště, stolní tenis, lodě, gril a půjčovna sportovních potřeb. Areál je zhruba 50 metrů od řeky.

Stejně jako je maják na moři symbolem bezpečí a klidu, tak i „Maják Slapy“ je Vaším klidným a pohodovým místem v dnešní hektické době. Přijeďte prostě „vypnout“!

V kempu je možno realizovat na co si vzpomenete ...

RODINNÁ REKREACE V KEMPU

 • koupání ve Vltavě (vzdálenost od řeky je zhruba 50 m s pozvolným vstupem do vody)
 • turistika různých stupňů náročnosti (tipy naleznete v sekci Okolí)
 • vodní sporty (pramičky, kánoe, paddleboardy)
 • sportovní klání (volejbal, malá kopaná, líný tenis, badminton, stolní tenis, šipky)
 • cyklistika pro náročné (terénní tracky)
 • grilování a pivo (dle Vašeho přání)
 • rybaření a houbaření

Rodinná rekreace

RODINNÁ OSLAVA

Bude Vám 18, 20, 50 nebo 100? Budete se ženit nebo vdávat? Chcete zapít svobodu? Vezměte svých 49 rodinných příslušníků nebo kamarádů a přijeďte to oslavit. Servis dle dohody a Vašich představ (minimalistické i maximalistické varianty). Pozor, termín je nutno rezervovat s velkým předstihem! Individuálně pak můžeme konfrontovat Vaše představy s realitou. Selátko na grilu, grilovačka, speciální pivko anebo jen využití samotného areálu?

RYBÁŘSKÁ VÝPRAVA

Rybářský revír (číslo 401 022) patří pod Český rybářský svaz, Územní svaz města Prahy. Lov ryb je ú. n. Slapy povolen celoročně. Dravé druhy ryb (sumec, candát, štika, bolen) jsou hájeny od 1. ledna do 15. června. Lov přívlačí, hlubinou přívlačí a lov na nástražní rybku je povolen od 16. června do 31. prosince. V době od 16. června do 31. srpna je v celém revíru povolen lov tzv. 24hodinový lov ryb. Doklady, které potřebujete k rybolovu u nás je rybářský lístek a povolenka k lovu ryb (v případě potřeby lze zajistit v Sedlčanech). K dispozici 2x rybářská pramice včetně motoru (do 5HP bez VMP).

Rybářská výprava

ŠKOLNÍ AKCE

Ideální prostor pro školní akce základních, středních a vysokých škol. Základna pro školní výlet, adaptační kurz nebo školu v přírodě. Stravování přímo v areálu. Soukromí a bezpečí pro školní kolektiv, kapacita maximálně pro 1-2 třídy. Překrásná příroda Slapské přehrady s nepřeberným množstvím sportovních a společenských aktivit. Pedagogům na vyžádání rádi zašleme podrobné topografie k výletům v okolí nebo tématické programy. Nabízíme individuální přístup a 100% spolupráci při Vašich přípravách. Individuálně zpracovaná kalkulace (na každých 10 studentů 1x pedagogický doprovod zdarma). Vezměte své studenty do opravdové přírody! :-)

Školní akce

FIREMNÍ AKCE

Kemp Maják Slapy poskytuje prostor pro pořádání firemních akcí a školení, teambuildingů, zážitkových akcí a vzdělávacích programů (pobytové kurzy jógy, volejbalu, angličtiny, veslování, plavání, zumby, střelby, mažoretek, němčiny, nohejbalu, první pomoci, karate, sebeobrany, kanoistiky, malování, atletiky, aerobiku, pěveckého sboru, meditace a mnoha dalších aktivit). K dispozici hřiště, společenská místnost, kuchyně. Ubytování v typizovaných elektrifikovaných chatkách. Nejste si jisti, zda by byl areál vhodný právě pro pořádání Vaší akce? Pojďme to zkonzultovat. Při plánování a přípravách nutno počítat s pobytem v PŘÍRODĚ!

Zájmové a firemní akce

DĚTSKÝ TÁBOR A ŠKOLNÍÁ VÝLETY

Areál dlouhodobě sloužil jako dětský tábor a splňuje kompletní požadavky na pořádání tohoto druhu dětské akce. Vytvořte si zde Vaši táborovou základnu s celkovou kapacitou do 50 míst v chatičkách. K dispozici pitná voda, elektřina, plně vybavená kuchyně, oddělené sociální zařízení. Součástí areálu je společenská místnost (pro případ nepříznivého počasí) a sportovní hřiště (včetně možnosti zapůjčení sportovního vybavení - stolní tenis, kánoe včetně pádel a vest, fotbalové branky, volejbalové míče, líný tenis, pentanque, kuželky,...). K dispozici podrobné topografie okolí pro Vaši kvalitní přípravu včetně možnosti víkendového soustředění vedoucích. Termín a podmínky dle individuální domluvy.

Dětský tábor

 

 

Galerie
Ceník

Areál je v provozu od května do října. V hlavní sezóně (červenec-srpen)
možnost pouze týdenních pobytů s plnou penzí (sobota-sobota).

Cena UBYTOVÁNÍ zahrnuje: lůžkoviny, el. energie, závěrečný úklid, rekreační poplatek OÚ a možnost kompletního využívání zařízení (stolní tenis, hřiště, lodičky,...).

Pronájem v hlavní sezóně: 600 Kč/chata na den
Pronájem mimo sezónu: 120 Kč/osobu

Cena STRAVOVÁNÍ zahrnuje: plnou penzi (snídaně, oběd, večeře).
Strava pro osobu nad 10 let: 210 Kč/den
Strava pro osobu do 10 let: 160 Kč/den
Strava pro osobičku do 4 let: zdarma

V případě kompletního využití areálu (i v hlavní sezóně)
je možno domluvit individuální podmínky a ceny.

Cena nezahrnuje: dopravu

Rezervace a platební podmínky:
S rezervací svého pobytu neotálejte, aby byl volný Váš preferovaný termín. Rezervační poplatek 1.000 Kč splatný do 14 dnů, kompletní platba musí být uhrazena vždy nejpozději 30 dnů před začátkem pobytu. Rezervaci lze provést telefonicky nebo přes kontaktní formulář.

 

Kontakt

Mobil: +420 731 335 423

Adresa: GPS: 49.7401733N, 14.3707142E

www: www.majakslapy.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Tipy na výlety v okolí kempu

Oblast se nachází na severním okraji turistického regionu Toulava, který se rozkládá na pomezí jižních a středních Čech (Sedlčansko až Táborsko). Region nabízí celou škálu zajímavostí a každý si tady může najít to, co má rád (od turistiky různých obtížností, historických zajímavostí sahajících až do dob starověkého osídlení našeho území až po zábavné a adrenalinové atrakce). Nabízíme možnost kombinace plavby po Vltavě s pěšími výlety, případně cyklistikou. Pro Vaši zábavu a pohodlí připraveny na místě podrobné popisy výletů včetně navigací a potřebných detailních informací (otevírací doby, ceny vstupného, vzdálenosti, parkování,...). Váš komfort je pro nás na prvním místě.

Drbákov - Albertovy skály

Drbákov - Albertovy skály

Národní přírodní rezervace Drbákov-Albertovy skály rozhodně patří k nejkouzelnějším místům středního Povltaví. Součástí rezervace je naučná stezka. Odměnou za zdolání poměrně náročného 8 km tracku, jsou neopakovatelné výhledy do kaňonu řeky Vltavy. Přestože samotná naučná stezka bývá prezentována svou náročností jako nevhodná pro dětské návštěvníky, i s nimi lze absolvovat některé výhlídky prostřednictvím standardní turistické stezky.
Vzdálenost: 1 km (turistika)

 

 

Klackovo napajedlo

Klackovo napajedlo

Tajná zázračná studánka, kterých se v okolních lesích nachází celá řada a jejichž blahodárné účinky jsou prokázány dlouhodobými klinickými testy. Možnost uzdravení, splnění tajných přání, liftingové účinky, štěstí a v neposlední řadě omytí a osvěžení.
Vzdálenost: 500 m (turistika)

 

 

 

 

 

 

Rozhledna na Veselém vrchu

Rozhledna na Veselém vrchu

Telekomunikační věž (42 m) postavená na přelomu tisíciletí s dechberoucím výhledem na řeku. Při dokonalé viditelnosti by odsud měly být údajně k vidění i alpské štíty, Krkonoše nebo Šumava. Veselí vrch je původním rýžovištěm zlata, o jehož těžbě se uvažovalo technologií likvidační pro celou oblast ještě v nedávné době.
Vzdálenost: 6 km (loďka, turistika)

 

 

 

 

 

Lanový park Slapy

Lanový park Slapy

Lanový park nabízí 3 provazové trasy různých obtížností včetně Zipové cesty s 11 sjezdy, Baby parku pro nejmenší a Junior parku pro nedorostlé návštěvníky. Park byl vybudován v roce 2009 a nachází se zhruba 100 metrů od břehu Vltavy. Instruktáž je provedena zkušenými instruktory, kteří Vám rádi pomohou i s výběrem nejvhodnější trasy.
Vzdálenost: 20 km (auto), 10 km (loď)

 

 

 

 

 

Keltské oppidum Hrazany

Keltské oppidum Hrazany

Přestože se oppidum Hrazany řadí u nás k méně známým, rozlohou a významem ve své době rozhodně patřilo mezi jedno z pěti nejvýznamnějších keltských osídlení své doby na území naší republiky. Naučná stezka vede poměrně nenáročným terénem a lze plynule pokračovat ke zřícenině hradu Ostromeč, který se nachází na soutoku Vltavy a potoka Mastník.
Vzdálenost: 7 km (pěší)

 

 

 

 

 

Zámek Radíč

Zámek Radíč

Neobarokní přestavba původní gotické tvrze, kde si při prohlídce přijdou na své především dětští návštěvníci, kteří mají možnost najít poklad, vyzkoušet dobové kostýmy princezen a rytířů nebo rozluštit tajnou šifru.
Vzdálenost: 10 km (turistika nebo kolo)

 

 

 

 

 

 

TEP faktor

TEP faktor

Zdařilá modifikace oblíbeného televizního pořadu Pevnost Byoard, kde si můžete se svým týmem vyzkoušet svou bystrost, zručnost, postřeh, logiku, ale i obratnost při plnění náročných úkolů v ďábelských časových limitech. Hra je zábavná a překvapivě vtáhne nejen dětské účastníky, ale i dospělé.

 

 

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0