Kemp Řevnice

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Kemp a autokemp Řevnice leží nedaleko Prahy západ. V kempu se můžete ubytovat jak s vlastním karavanem, obytňákem, vlastním stanem, tak i ve vybavených cahtkách a maringotkách. Kromě chatek se v kempu nachází i vyhlašená restaurace.  Kemp je sezónní. Dovolenou zde často tráví rodiny s dětmi, skupiny, party a další turisté a cyklisté. V areálu kemp se často pořádají i různé eventy, akce a svatby.

 

 

Typy ubytování

  • Maringotky
  • Chatky
  • karavanová místa (i pro obytná auta)
  • Stanování (vlastní stany)

 

 


Zápis / článek má pouze informativní charakter. Po přihlášení naleznete odkaz na domovskou stránku kempu v sekci "Kontakt"

Tipy na další kempy - okolí Prahy


 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
3 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Jana Lintymerová
Jana Lintymerová (nepřihlášený) 15. Červen 2021 - 12:10
Počet hlasů: 85
Tohle byla noční můra a ne kemp. Hromadná akce, nahlášená dopředu a nic nebylo připraveno, kromě pár chatek. Kemp je údajně nový, ale rozhodně nemá novou kanalizaci. V chatkách ucpané odpady chomáči vlasů, které tam byly kdovíjak dlouho. V sobotu ráno nám zakázali se v chatkách sprchovat a chodit na záchod. Takže jsme měli k dispozici dvě WC a jednu sprchu pro padesát lidí. Odpadkové koše jsme si museli vytvořit sami a o čerstvé barvě na lavičkách, které nebyly označené, se ani nebavím. Vyvrcholení přišlo v neděli, kdy po nás arogantní majitelé řvali, že jsme jim my zničili čerpadlo za šedesát tisíc a chtějí to po nás zaplatit. Tenhle kemp velmi důrazně NEDOPORUČUJI.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)
Obrázek uživatele Petra Šolcova
Petra Šolcova (nepřihlášený) 15. Červen 2021 - 11:24
Počet hlasů: 103
Tento kemp by potřeboval ještě hodně úprav aby mohl být vůbec otevřen přijet na místo kde nejsou dodělaný maringotky to je teda velká síla odpadkové koše ty majitelé asi neznají a schody do chatek dělal ten největší lempl na světě tak příkré schody jsem ještě nezažila mam z nich pěkně sedřenou nohu a největší hnus je zaplatit za kemp kde neodtéká voda už při příjezdu a pak v sobotu čuchat smrad a nesmit si dojit na zachod je perla večera a top přdstavení jsou arogantní majitelé v neděli při odjezdu když nas začali obvinovat z ucpaní kanalizace prostě kemp hrozný jestli chcete krasný pobyt v Řevnicích určitě doporučuji hotel Corso kde jsme radší 1 noc přespaly
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)
Obrázek uživatele Jedlička
Jedlička (nepřihlášený) 14. Červen 2021 - 16:59
Počet hlasů: 84
Asi nejhorší zážitek v kempu, co jsem měl. Jako skupina jsme zamluvené chatky a maringotky, ale některé byly v době našeho příjezdu ještě v rekonstrukci, takže jsme narychlo řešili stany, pro které někteří z nás museli jet domů, abysme mohli přespat. Dozvěděli jsme se to až na místě. Šok. V celém kempu jsem marně hledal odpadkové koše. Lavičky byly čerstvě natřeny (ale bez štítku), takže kdo se to včas dozvěděl, měl žluté kalhoty. To "potěší". Než jsem se postavil stan, skočil jsem ke známým do chatky hodit sprchu a ta neodtékala. Ucpané odpady byly ale v celém kempu. Záchod bez wc papíru. A nejlepší finále. Totálně arogantní majitelé kempu. Další den začali řešit ucpané odpady. Zakázali nám používat wc, takže i námi zakoupený toaletní papír nám byl k ničemu. No a čekali byste omluvu? Ne. Naopak, obvinili nás, že jsme ty odpady ucpali my. A jenom taková perlička. Měli jsme v kempu menší hudební produkci, kterou jsme začali balit po 22 hodině. V okamžiku, kdy jsme se stěhovali do vnitřních prostor (abysme nerušili noční klid) na nás opět přiletěl šéf kempu a vyhrožoval policií, že je pár minut po 22 hodině a my ještě nejsme přestěhovaní. Naše pokusy rozumnou domluvu byly marné. Já měl ten večer po náladě a šel jsem spát. Ve 22:15 často nechodívám... No nic, tady už nikdy více. Každý rok děláme podobný sraz (už od r. 2010) a vždy v pohodě. Toto jsme nezažil. Samozřejmě, jakákoliv omluva ze strany arogantních majitelů kempu, že bylo něco špatně (nedodělané maringotky - neměli jsme kde spát, čerstvě natřené lavičky, ucpané odpady, atd...) se nekonala.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI