Pension Arboretum

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dvoulůžkový pokoj: 2 lůžka odděleně či společná (matrace zvlášť), proutěná křesílka, nábytek z masivu, stolek, vlastní sociální zařízení – sprchový kout, umyvadlo, toaleta; jeden TV, SAT a lednice; výhled do krajiny. Třílůžkový pokoj: 3 lůžka (možno uspořádat odděleně či dvě společně), křesla, stolek, vlastní sociální zařízení – sprchový kout, umyvadlo, toaleta; výhled do krajiny..

Studio

dva třílůžkové pokoje (celkem 6 lůžek) se sociálním zařízením (vana, sprcha, toaleta);  vhodné pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny osob či firmy; výhled do krajiny, vstup do zahrady.

Pension Arboretum najdete na okraji Kutné Hory v klidné zahradě. Ubytujeme Vás v moderně zařízených pokojích s výhledem do krajiny. Pokud vyznáváte individuální turistiku, potřebujete klid a relaxaci, nebo jste rodina s dětmi, či hledáte ubytování v rámci pracovních cest nebo pro víkendové či týdenní semináře, budete u nás jistě spokojeni. Harmonie prostředí, dotvářená prvky Feng Shui, ve Vás zanechá nezapomenutelný dojem pohody, která se již v našem hektickém světě tak obtížně hledá.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI