Pension Arboretum

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dvoulůžkový pokoj: 2 lůžka odděleně či společná (matrace zvlášť), proutěná křesílka, nábytek z masivu, stolek, vlastní sociální zařízení – sprchový kout, umyvadlo, toaleta; jeden TV, SAT a lednice; výhled do krajiny. Třílůžkový pokoj: 3 lůžka (možno uspořádat odděleně či dvě společně), křesla, stolek, vlastní sociální zařízení – sprchový kout, umyvadlo, toaleta; výhled do krajiny..

Studio

dva třílůžkové pokoje (celkem 6 lůžek) se sociálním zařízením (vana, sprcha, toaleta);  vhodné pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny osob či firmy; výhled do krajiny, vstup do zahrady.

Pension Arboretum najdete na okraji Kutné Hory v klidné zahradě. Ubytujeme Vás v moderně zařízených pokojích s výhledem do krajiny. Pokud vyznáváte individuální turistiku, potřebujete klid a relaxaci, nebo jste rodina s dětmi, či hledáte ubytování v rámci pracovních cest nebo pro víkendové či týdenní semináře, budete u nás jistě spokojeni. Harmonie prostředí, dotvářená prvky Feng Shui, ve Vás zanechá nezapomenutelný dojem pohody, která se již v našem hektickém světě tak obtížně hledá.

 

Více než 400 penzionů v oblasti Středočeského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI